Додому НОВИНИ Влада і громада ОТГ крокують Україною

ОТГ крокують Україною

350
ПОДІЛИТИСЬ

6 червня в Семенівській сільській раді відбувся перший в області семінар-практикум для працівників об’єднаної територіальної громади, на якому обговорювалось питання формування освітньо-культурно-спортивного середовища.

З метою створення передумов для якісного виконання місцевими органами своїх завдань, зміцнення потенціалу органів місцевого самоврядування у різних галузях, на Бердичівщину прибули представники спеціально утвореної робочої групи: радник голови Житомирської обласної ради з питань взаємодії з територіальними громадами та органами виконавчої влади П.П. Рудницький, проректор з навчально-методичної роботи КЗ “Житомирський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти” Житомирської обласної ради А.Ф. Шегеда, методист центру упровадження інноваційних технологій названого закладу Ю.В. Доготар, головний методист науково-методичного відділу Житомирської обласної універсальної бібліотеки імені О. Ольжича Г.Г. Козаченко, працівники новоствореного Житомирського відокремленого підрозділу “Центр розвитку місцевого самоврядування”.

Для ефективної співпраці присутні розділились на три групи для секційних занять: до першої групи ввійшли виконуючі обов’язки старост, до другої – керівники ЗНЗ та ДНЗ, працівники відділу освіти, молоді та спорту, працівники методичного центру Семенівської ОТГ, до третьої – працівники культури.

Обговорювались питання повноважень старост, при цьому наголошувалось на розвитку їх лідерської компетенції, питання інноваційних технологій в галузі освіти, перспективи освітньої реформи, важливість культурних осередків у громаді.

Голова Семенівської сільської ради Н.В. Семенюк та заступник голови з питань діяльності виконавчих органів ради, начальник відділу освіти, молоді та спорту Л.М. Колесник розповіли про вже зроблені важливі кроки на шляху розвитку громади, поділились планами на майбутнє.

Прес-служба ОТГ