Додому НОВИНИ Влада і громада «Офіс відкрито!»

«Офіс відкрито!»

218
ПОДІЛИТИСЬ

Ця коротенька фраза – власне все, що можна назвати як офіційне відкриття регіонального офісу партійної організації «Слуга народу» у Бердичеві. Ні урочистого перерізання стрічки, ні квітів, ані тим більше шампанського. Ну що ж, це говорить лише про зібраність команди цієї політичної сили, її налаштованість на роботу від першої хвилини, адже до офіційного початку передвиборчої кампанії залишилось не так вже й багато – лише тиждень.

Про це на початку заходу власне й говорив народний депутат України Богдан Кицак. У невеличкому залі будинку по вулиці Чорновола, 20, на 14-у годину середи зібрались представники команди ЗЕ. Серед них, окрім помічників народного депутата, а також майбутнього кандидата на голову Бердичівської міської громади Богдана Коляди, – народні депутати Сергій Кузьміних і Тетяна Грищенко, голова райдержадміністрації Людмила Димидюк та голова Гришковецької громади Ірена Лісова.

– Це абсолютно відкритий простір, – зазначив Богдан Кицак, – де будуть приймати як пересічних громадян, так і громадських активістів, організації. Позицію, що ми працюємо для людей, цю тезу ми демонстрували протягом всього року нашої роботи, і хочемо й надалі її продовжувати, адже бачимо, що це працює.

Після короткої промови Богдан Кицак представив голову регіонального штабу, а за сумісництвом рідну сестру Людмилу Кицак. За неї, зауважив, впевнений, адже це не перша її робота такого плану. Впевнений депутат і за партійців, які нині представляють «Слугу народу» в сусідніх громадах – Андрушівці, Ружині, Червоному, що також прибули на відкриття.

А далі місцеві журналісти, яких запросили на цей захід, мали змогу задати свої запитання.

– Чи визначились вже з кандидатами, які балотуватимуться від «Слуги народу» по новоутвореному Бердичівському району?

– 5 вересня виборча кампанія стартує офіційно, – відповів Богдан Кицак, – і лише у переддень до цієї дати відбудеться партійна конференція, на якій і буде офіційно визначено всіх кандидатів на посади голів об’єднаних громад як Житомирщини, так і Бердичівщини зокрема.

– Чи зареєстровані вже Бердичівська міська чи районна партійні організації політичної сили «Слуга народу»?

– Існує лише Житомирська обласна партійна організація, яка має свої відділення у великих районах – Бердичеві, Новоград-Волинському та інших містах. Окремої Бердичівської організації не створювали, щоб не розводити бюрократію, штучних перепон в адмініструванні, щоб усі процеси відбувалися максимально прозоро та оперативно.

– Запитання до Богдана Коляди: з останніх ваших публікацій в Інтернеті та місцевій пресі люди бачать, що ви плануєте балотуватись на посаду голови Бердичівської міської об’єднаної громади. Але мова у цих публікаціях загалом йде лише про Бердичів, без згадки про інші населені пункти нової громади. Чому так?

– Насправді, цими публікаціями я запрошую активних громадян, які підтримують ідеї «Слуги народу», до своєї команди, адже так, я подав свою кандидатуру на балотування на цю посаду від «Слуги народу». Нині очікую на офіційне затвердження, яке має відбутись, як вже вказував народний депутат, напередодні офіційного старту виборчої кампанії. І поняття «Бердичів» для мене – це вже не окрема адміністративна одиниця, а громада, до якої входять і Скраглівка, і Підгородне.

На цьому спілкування з пресою закінчилось і присутні в офісі партійці після короткої фотосесії, ініційованої журналістами, приступили безпосередньо до своєї роботи.

Анатолій ГОРОБЧУК.