Додому НОВИНИ Влада і громада Пам’ятаємо, шануємо, вклоняємось

Пам’ятаємо, шануємо, вклоняємось

355
ПОДІЛИТИСЬ

Весна – пора пробудження та оновлення природи. “Весняний день рік годує” – мовить крізь століття народна мудрість. Проте не тільки працею, але й рясним цвітом свят радує українців пора-красуня. Так, 8 травня українці  відзначають День пам’яті та примирення, 9 травня – День перемоги над нацизмом. В ці закарбовані кров’ю в історію дні лунають патріотичні пісні, на екранах телевізорів транслюють події минулих днів, кожна родина вшановує і визволителів, що віддали життя за свободу поколінь, і молодь, яка наразі захищає територіальну цілісність України.

Співробітники Бердичівського міськрайонного відділу з питань пробації Центрального міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції своє шанобливе ставлення до героїчного минулого країни вирішили продемонструвати працею. Напередодні свята старший інспектор відділу майор внутрішньої служби Примаченко А.А., інспектор відділу капітан внутрішньої служби Фарбота Р.Р., психолог Михальченкова І.В. та фахівець з соціальної роботи із суб’єктами пробації Новіцька О.В. разом з особами, засудженими до альтернативних покарань та перебувають на обліку відділу, долучились до суспільно-корисної праці – прибирання кладовища, де розміщені могили воїнів-визволителів, що загинули в роки Другої Світової війни.

Своєю добровільною працею кожен із учасників заходу вніс маленький, проте важливий вклад в збереження історії. Спільна, суспільно-корисна діяльність являється важливим засобом формування свідомого ставлення до праці та морального виховання, адже доклавши фізичних зусиль, ми не тільки допомогли, а й внесли власний вклад в збереження можливості нащадкам зростати зі знанням власної історії, повагою у серці до героїв та любов’ю у душі до Батьківщини.

О.В. Новіцька, фахівець з соціальної роботи
із суб’єктами пробації Бердичівського
міськрайонного відділу з питань пробації