Додому НОВИНИ Пам’ятаємо!

Пам’ятаємо!

719
ПОДІЛИТИСЬ

Мені бабуся говорила:
– Де, сину, дикий мак цвіте,
Лилась колись там кров козача,
Простий бур’ян там не росте.

С. Воробкевич.

Ці рядки, написані понад сто років тому буковинським поетом, такі, на нашу думку, актуальні сьогодні. Образ “червоного маку з чорним осердям” став символом Дня пам’яті та примирення і Великої Перемоги.

Творчо підійшли педагоги й учні СЗОШ І-ІІІ ст. №8 до виготовлення символу – квіточки маку, який палахкотить на грудях кожного у ці травневі дні, хвилююче зігріває навчальний заклад, єднає діями та помислами з українською нацією.

Але учнівський і педагогічний колективи не обмежилися лише виготовленням власноруч символічної квітки, у передсвятковий тиждень у закладі було проведено низку заходів із вшанування захисників рідної землі. У п’ятикласників школи відбулося свято “Мужність народу в наших серцях”, на яке були запрошені почесні гості ветерани Збройних Сил С.С. Железняк та Г.І. Пузиренко. Учні 7-х та 11-го класу стали учасниками виховного заходу “Лиш за свободу ви боролись, за це ми дякуємо вам!” з участю ветерана Збройних Сил України підполковника М.В. Рижака.

7-го травня учнівсько-педагогічний колектив, представники міської влади, на чолі з міським головою В.К. Мазуром, воїни-учасники АТО урочисто вишикувалися біля меморіальної дошки випускника школи Олега Петровича Реготуна, що героїчно загинув 6 серпня 2014 року поблизу Луганська, відстоюючи незалежність та цілісність України. З уст схвильованих дітей та дорослих звучали слова вдячності за безсмертний подвиг захисників України та сподівання на мирне майбутнє.

Цього ж дня з концертною програмою та солодкими подарунками школярі та адміністрація школи відвідали геріатричний пансіонат, де привітали ветеранів з Великою Перемогою. Маленькі артисти з особливим натхненням виконували для шановних слухачів патріотичні пісні, читали вірші про героїчних захисників рідної землі.

Пам’ять про безсмертний подвиг наших захисників житиме вічно у серцях маленьких і великих українців, бо знають вони, яким безцінним скарбом є мирне небо над головою.

Рада СЗОШ І-ІІІ ст. №8.

shcol8_2