Додому НОВИНИ Влада і громада Пам’ятка паломника: як голосувати під час паломництва до Бердичева 21 липня

Пам’ятка паломника: як голосувати під час паломництва до Бердичева 21 липня

388
ПОДІЛИТИСЬ

21 липня в Україні відбудуться позачергові вибори до Верховної Ради України. Для римо-католиків ця дата має ще одне важливе значення: у цей день у санктуарії Матері Божої Святого Скапулярія у Бердичеві відбудеться урочисте завершення національного паломництва та відпуст, на які щороку прибувають тисячі паломників та гостей з України та цілого світу.

Кожен українець, відповідальний перед державою, у цей день має віддати свій голос згідно власного сумління для обрання достойних представників законодавчої влади України. Кожен християнин має також відповідальність перед Богом, а тому у цей недільний день особливо важливою є наша спільна молитва.

Для того, щоби взяти участь у паломництві і виконати свій громадянський обов’язок, Католицький Медіа-Центр радить виконати декілька кроків:

1) До 15 липня 2019 року прийти за своїм місцем реєстрації до Державного реєстру виборів (перелік адрес – тут). Обов’язково мати з собою паспорт громадянина України.

2. Написати заяву та обрати дільницю у місті Бердичеві, на якій ви зможете проголосувати 21 липня перед початком або після завершення урочистої Літургії (перелік адрес – тут).

Прохання від Відділу Державного реєстру виборців у Бердичеві не обирати найближчу біля санктуарія у Бердичеві дільницю №181230 (Коледж економіки, промисловості та права, вестибюль).

Катехизм Католицької Церкви закликає кожного з повагою ставитись до законної влади, а також бути активними учасниками суспільного життя задля загального добра.

Нехай наша свідома християнська та громадянська позиція допоможе в Україні будувати справедливе суспільство.

Чекаємо усіх у Бердичеві 20-21 липня!