Додому НОВИНИ Влада і громада Пам’ять загиблим і шана живим героям

Пам’ять загиблим і шана живим героям

490
ПОДІЛИТИСЬ

Народний депутат України Олександр Васильович Ревега, ще будучи депутатом обласної ради опікувався підтримкою дітей, молоді, малозабезпечених верств населення. Але, напевно, найбільш йому властиве допомогти нашим ветеранам. І особливо тим, хто пройшов криваві фронти другої світової та їх дітям і внукам – учасникам бойових дій на територіях інших держав та воїнам, які нині захищають незалежність і суверенітет нашої держави на Сході України.

Зокрема, на мітингу з нагоди вшанування учасників бойових дій на території інших держав Олександр Васильович подякував всім, хто у різні часи чесно виконував свій військовий обов’язок, хто і зараз перейнявши ратну естафету своїх дідів, не жаліють життя за свободу і мир в Україні.

20170216_132730_1Не забув він і тих, хто з різних причин не оточений родинним піклуванням, а перебуває в Бердичівському геріатричному пансіонаті. За дорученням Олександра Ревеги його помічник Софія Томашевська разом з головою обласної спілки ветеранів і учасників АТО Сергієм Медяником відвідали в цьому закладі трьох воїнів-афганців і вручили їм фрукти, солодощі, продуктові набори.

Інна Солодка.