Додому НОВИНИ Парк – місце культурного відпочинку

  Парк – місце культурного відпочинку

  741
  ПОДІЛИТИСЬ

  Життя міста, життя бердичівлян тісно пов’язане з парком культури і відпочинку ім. Т.Г.Шевченка. І юні бердичівлян, і городяни поважного віку відвідують парк, знаходять тут затишок, розваги, зустрічі з друзями і знайомими, спілкуються між собою, знаходять для себе гарний настрій. В парку постійно проводяться мистецькі заходи, присвячені видатним датам країни, Бердичева. Куди люди йдуть на прогулянки в святкові і вихідні? Обов’язково в парк, не оминають його.

  Люди старшого покоління пам’ятають, як приходили в парк на танці, зустрічали тут своє перше кохання, як раз на тиждень тут грав чудовий духовий оркестр і танцювали усі. Такий був стиль життя і гарний стиль. Щось, звичайно, змінювалось, але багато що і залишилось. Залишився дух культурного проводження часу. В парку багато зелені, гарне чисте повітря, в теплу пору року співають птахи, а це така змога для молодих батьків погуляти з маленькими дітками, відпочити. І атракціонів в парку достатньо – на усі смаки, тут можна купити щось попоїсти. Катання на “лебедях” у штучній водоймі приносить задоволення дітям і їх батькам, на атракціон завжди черга.

  9 травня, в День Перемоги у 2-й світовій війні наш хор ветеранів праці міського Палацу культури ім. О.Шабельника виступав на сцені в тематичному концерті разом з молодими артистами. У кожного з хористів із парком пов’язані найкращі спогади.
  В свій час мені було доручено по роботі вести санітарно-просвітницьку роботу для відвідувачів парку санітарно-профілактичні теми через радіовузол парку. Радіолекції проводились саме у вихідні дні, коли людей було багато. 5-7 хвилин – і люди отримували профілактичні рекомендації санітарного лікаря.

  Хор ветеранів, ансамбль «Бердичі» постійно запрошують для проведення концертів в кафе – і на 9 травня, і на День Незалежності, і на День ветерана.

  І нам завжди приємно співпрацювати на культурній ниві з Оленою Валеріївною Якимчук, методистом і заступником директора парку, вона працює на цій посаді вже 10 років. людина добре знає свою справу, талановита жінка.

  7 років працює спеціаліст з функціонування усіх паркових атракціонів Ігор Петрович Гаврилюк.

  Добре озвучує усі мистецькі заходи Сергій Олександрович Михальчук.

  Менеджером працює Олександр Васильович Паламарчук.

  По суті, в штаті парку активно, ефективно працює багато молоді. Тут завжди чисто і затишно. Бажано, щоб було більше квітів. Та на все потрібні чималі кошти.

  Дякую працівникам парку ім. Т.Г.Шевченка, місця культурного відпочинку городян і гостей міста, за їх сумлінну працю, наснагу до роботи і бажаю усім їм здоров’я, щастя, успіхів в житті, а всім нам – мирного неба над Україною!

  Дарую вірш:

  Травень, травень, травень,
  Вишиває листям,
  Вишиває цвітом,
  Сонечком барвистим.
  І нема куточка в рідній Україні,
  Де немає цвіту і нема калини.
  Зеленіє травень, вишиває долю,
  Розсипає квіти по траві шовковій.
  Вишиває в серці дивні візерунки,
  Розквітає серце від таких дарунків.

  Ольга Протасевич, член НСЖУ.