Додому ІНФОРМАЦІЯ Перевірте свої дані в Державному реєстрі виборців

Перевірте свої дані в Державному реєстрі виборців

521
ПОДІЛИТИСЬ

Відповідно до Закону України від 14 липня 2015 року №595 “Про місцеві вибори” 25 жовтня 2015 року відбудуться чергові вибори депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів. З метою підготовки актуальних та достовірних списків виборців відділ ведення Державного реєстру виборців Бердичівської міської ради просить Вас перевірити свої персональні дані в базі Реєстру виборців.

Особливо це стосується виборців:
– які голосуватимуть вперше (досягли 18-річчя);
– колишніх військовослужбовців строкової служби;
– громадян, що повернулися з місць позбавлення волі;
– громадян, які були зареєстровані за кордоном і повернулися в Україну;
– виборців, які під час останніх виборів у списках виборців виявили неточності в своїх персональних даних, або взагалі були відсутні в них, та не звернулись до відділу ведення Державного реєстру виборців особисто.

Разом з тим наголошуємо, що ідентифікаційні дані тих виборців, які зняті із попередньої адреси реєстрації, і не зареєстровані за іншою адресою, в списках виборців будуть відсутні (такі виборці не матимуть права голосу на місцевих виборах, відповідно до частини 3 статті 3 Закону України “Про місцеві вибори”).

Перевірити свої персональні дані можна двома шляхами: через мережу Інтернет або звернувшись до відділу ведення Державного реєстру виборців.

Щоб перевірити свої персональні дані за допомогою Інтернету, потрібно на офіційному сайті Центральної виборчої комісії у розділі “Державний реєстр виборців” зареєструватися у закладці “Особистий кабінет виборця”, заповнити необхідну форму та протягом доби можна отримати повідомлення щодо особистих даних.

Можна звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців, що знаходиться за адресою: м. Бердичів, пл. Центральна, 1, 3 поверх, кабінет 73. При собі необхідно мати паспорт громадянина України, а в разі зміни прізвища – документ, що підтверджує ці зміни. Прийом громадян у відділі здійснюється щоденно (в робочі та вихідні дні) з 9.00 год. до 17.00 год. Обідня перерва: з 13.00 год. до 14.00 год. Телефони для довідок: 4-33-78; 4-33-79.

Отже, кожний виборець має право до 19 жовтня включно звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців за місцем постійної реєстрації щодо перевірки, або невідповідності своїх персональних даних в Реєстрі.

А.В. Новіцька,
начальник відділу ведення
Державного реєстру виборців.