Додому НОВИНИ Влада і громада Перед святами пожежники провели бесіди з священнослужителями

Перед святами пожежники провели бесіди з священнослужителями

351
ПОДІЛИТИСЬ

Наближається одне з найбільших релігійних свят – Великдень. У ці святкові дні храми відвідає значна кількість людей. Наряду з тим, під час літургії священнослужителі та віруючі використовують відкритий вогонь у приміщеннях храмів, що є вкрай небезпечним при великому скупченні людей. Тому саме у цей час працівниками ДСНС до таких об’єктів приділяється особлива увага.

З метою запобігання виникнення пожеж у культових спорудах працівниками Бердичівського міськрайонного відділу Управління ДСНС України у Житомирській області взяли участь у загальних зборах представників релігійних конфесій Бердичівського району Української Православної Церкви Московського Патріархату, під час яких підвели підсумки перевірок стану дотримання протипожежних заходів у храмах, що знаходяться на території Бердичівського району.

Під час проведення зборів значну увагу приділили такому важливому питанню, як попередження пожеж під час відзначення Великодніх свят.

Інформацію про стан пожежної безпеки в Бердичівському районі та проблемні питання протипожежного стану культових закладів озвучив заступник начальника Бердичівського міськрайонного відділу Володимир Рейко.

Працівники Управління особливу увагу священнослужителів звернули на важливість дотримання правил пожежної безпеки у культових спорудах, а особливо під час святкових Великодніх Богослужінь, також на наявність у храмах первинних засобів пожежогасіння, стан евакуаційних виходів та справність електромережі.

На завершення настоятель Свято-Миколаївського собору Віталій Бойко запевнив, що духовенство єпархії робить усе можливе, щоб привести культові споруди в належний протипожежний стан, а настоятелі церков під час проповідей звертатимуть увагу прихожан на дотримання правил безпечної поведінки у побуті, аби зберегти найцінніше – людське життя.

В. О. Пилипчук,
головний інспектор Бердичівського МРВ Управління
ДСНС України у Житомирській області,
майор служби цивільного захисту.