Додому ІНФОРМАЦІЯ Перелік кандидатів у депутати Бердичівської міської ради.

Перелік кандидатів у депутати Бердичівської міської ради.

889
ПОДІЛИТИСЬ

Перші кандидати
1. ПП “Українське об’єднання – УКРОП” – Мартусенко Анатолій Миколайович.
2. Патріотична партія України – Лужанський Станіслав Іванович.
3. Радикальна партія Олега Ляшка – Казаченко Андрій Володимирович.
4. Партія “Блок Петра Порошенка “Солідарність” – Березовенко Віталій Петрович.
5. ПП Республіканська платформа – Заремський Денис Едуардович.
6. ПП ВО “Батьківщина” – Пономарчук Володимир Вячеславович.
7. Аграрна партія України – Петричук Борис Борисович.
8. ПП “Опозиційний блок” – Шморгун Володимир Миколайович.
9. ПП “Об’єднання “САМОПОМІЧ” – Лефтер Юлія Олександрівна.
10. ПП ВО “Свобода” – Побережний Олексій Сергійович.
11. ПП “Нова Держава” – Зайков Олександр Леонідович.

Виборчий округ №1
1. Патріотична партія України – Богачук В’ячеслав Володимирович.
2. Партія “Блок Петра Порошенка “Солідарність” – Марченко Олег Володимирович.
3. ПП Республіканська платформа – Вінцевич Віктор Іванович.
4. ПП ВО “Батьківщина” – Михалевич Йосип Іванович.
5. ПП “Опозиційний блок” – Лошак Галина Володимирівна.
6. ПП “Нова Держава” – Кондель Марія Броніславівна.

Виборчий округ №2
1. Партія “Блок Петра Порошенка “Солідарність” – Матяш Юрій Миколайович.
2. ПП Республіканська платформа – Станішевський Віталій Олександрович.
3. ПП ВО “Батьківщина” – Надрага Наталія Павлівна.
4. ПП “Опозиційний блок” – Петровський Віктор Мар’янович.
5. ПП Об’єднання “САМОПОМІЧ” – Пасічник Олег Миколайович.

Виборчий округ №3
1. Патріотична партія України – Філіонович Тетяна Юріївна.
2. Радикальна партія Олега Ляшка – Велімовський Олександр Леонідович.
3. Партія “Блок Петра Порошенка “Солідарність” – Марківський Андрій Петрович.
4. ПП Республіканська платформа – Брижук Катерина Володимирівна.
5. ПП ВО “Батьківщина” – Бабій Олександр Сергійович.
6. ПП “Об’єднання “САМОПОМІЧ” – П’ятницький Андрій Олександрович.
7. ПП “Нова Держава” – Франчук Емілія Броніславівна.

Виборчий округ №4
1. Патріотична партія України – Щепанський Віталій Костянтинович.
2. Радикальна партія Олега Ляшка – Романський Ігор Васильович.
3. Партія “Блок Петра Порошенка “Солідарність” – Стодольський Віталій Вікторович.
4. ПП Республіканська платформа – Михайленко Валентина Йосипівна.
5. ПП ВО “Батьківщина” – Марковський Віталій Володимирович.
6. Аграрна партія України – Шевчук Валентина Петрівна.
7. ПП “Нова Держава” – Пузиренко Григорій Іванович.

Виборчий округ №5
1. ПП “Українське об’єднання – УКРОП” – Куманецький Валерій Леонідович.
2. Патріотична партія України – Рибак Володимир Олександрович.
3. Радикальна партія Олега Ляшка – Ратанюк Дмитро Сергійович.
4. Партія “Блок Петра Порошенка “Солідарність” – Савченко Лідія Василівна.
5. ПП Республіканська платформа – Романюк Юрій Володимирович.
6. ПП ВО “Батьківщина” – Бондарчук Володимир Олександрович.
7. ПП “Опозиційний блок” – Коцюруба Максим Сергійович.
8. ПП “Об’єднання “САМОПОМІЧ” – Вдовиченко Андрій Олександрович.
9. ПП “Нова Держава” – Пінчук Олександр Володимирович.

Виборчий округ №6
1. ПП “Українське об’єднання – УКРОП” – Козінський Фелікс Юзефович.
2. Патріотична партія України – Рижих Юлія Вікторівна.
3. Радикальна партія Олега Ляшка – Коваль Наталія Петрівна.
4. Партія “Блок Петра Порошенка “Солідарність” – Тонкошкура Ірина Анатоліївна.
5. ПП Республіканська платформа – Хіхловський Геннадій Станіславович.
6. ПП ВО “Батьківщина” – Петрович Тетяна Юріївна.
7. ПП “Об’єднання “САМОПОМІЧ” – Волошина Марія Юріївна.

Виборчий округ №7
1. ПП “Українське об’єднання – УКРОП” – Чумак Володимир Сергійович.
2. Патріотична партія України – Шулік Інна Андріївна.
3. Радикальна партія Олега Ляшка – Братюк Валерій Юрійович.
4. Партія “Блок Петра Порошенка “Солідарність” – Демусь Іван Омелянович.
5. ПП Республіканська платформа – Харчук Юрій Святославович.
6. ПП ВО “Батьківщина” – Кустовецька Світлана Володимирівна.
7. ПП “Опозиційний блок” – Ісаєв Олексій Олександрович.
8. ПП “Об’єднання “САМОПОМІЧ” – Сенча Володимир Миколайович.

Виборчий округ №8
1. ПП “Українське об’єднання – УКРОП” – Острожинська Людмила Петрівна.
2. Патріотична партія України – Венгер Людмила Анатоліївна.
3. Радикальна партія Олега Ляшка – Брацюнь Іван Олександрович.
4. Партія “Блок Петра Порошенка “Солідарність” – Бабікова Лариса Миколаївна.
5. ПП Республіканська платформа – Гуменюк Віктор Олександрович.
6. ПП ВО “Батьківщина” – Мельник Людмила Володимирівна.
7. ПП “Опозиційний блок” – Мазур Андрій Вікторович.
8. ПП “Об’єднання “САМОПОМІЧ” – Бортюк Василь Іванович.

Виборчий округ №9
1. ПП “Українське об’єднання – УКРОП” – Зімбіцький Олександр Адольфович.
2. Патріотична партія України – Гапчук Катерина Михайлівна.
3. Радикальна партія Олега Ляшка – Пінчук Владислав Володимирович.
4. Партія “Блок Петра Порошенка “Солідарність” – Пойдіна Леся Володимирівна.
5. ПП Республіканська платформа – Дудюк Ігор Миколайович.
6. ПП ВО “Батьківщина” – Горобець Владислав Анатолійович.
7. ПП “Опозиційний блок” – Амонс Ірина Володимирівна.
8. ПП “Об’єднання “САМОПОМІЧ” – Козловський Олег Мечиславович.

Виборчий округ №10
1. ПП “Українське об’єднання – УКРОП” – Коцюба Олександра Сергіївна.
2. Патріотична партія України – Островський Руслан Федорович.
3. Радикальна партія Олега Ляшка – Орлов Микола Володимирович.
4. Партія “Блок Петра Порошенка “Солідарність” – Толочко Василь Іванович.
5. ПП Республіканська платформа – Савсімов Сергій Сергійович.
6. ПП ВО “Батьківщина” – Шумило Світлана Анатоліївна.
7. ПП “Опозиційний блок” – Куций Сергій Сергійович.
8. ПП “Об’єднання “САМОПОМІЧ” – Гуменюк Олександр Володимирович.

Виборчий округ №11
1. ПП “Українське об’єднання – УКРОП” – Мамайчук Тетяна Олександрівна.
2. Патріотична партія України – Лебедєва Олександра Олександрівна.
3. Радикальна партія Олега Ляшка – Говорун Наталія Анатоліївна.
4. Партія “Блок Петра Порошенка “Солідарність” – Кущак Роман Георгійович.
5. ПП Республіканська платформа – Терлецький Владислав Олександрович.
6. ПП ВО “Батьківщина” – Козінський Віктор Феліксович.
7. Аграрна партія України – Хазова Тетяна Миколаївна.
8. ПП “Опозиційний блок” – Прохватило Лариса Миколаївна.
9. ПП “Об’єднання “САМОПОМІЧ” – Домбровська Тетяна Володимирівна.

Виборчий округ №12
1. ПП “Українське об’єднання – УКРОП” – Пустовіт Ірина Юріївна.
2. Патріотична партія України – Бойчук Наталія Петрівна.
3. Радикальна партія Олега Ляшка – Кравчук Інна Едуардівна.
4. Партія “Блок Петра Порошенка “Солідарність” – Шимонко Роман Олександрович.
5. ПП Республіканська платформа – Осадчук Ірина Анатоліївна.
6. ПП ВО “Батьківщина” – Андрійчук Андрій Віталійович.

Виборчий округ №13
1. ПП “Українське об’єднання – УКРОП” – Шабаянц Сергій Араратович.
2. Патріотична партія України – Максимчук Олександр Миколайович.
3. Радикальна партія Олега Ляшка – Шелегон Юлія Юріївна.
4. Партія “Блок Петра Порошенка “Солідарність” – Бессаліцьких Ярослав Леонідович.
5. ПП Республіканська платформа – Чернятіна Анастасія Валеріївна.
6. ПП ВО “Батьківщина” – Петренко Ольга Федорівна.
7. ПП “Опозиційний блок” – Бобиляк Руслана Миколаївна.
8. ПП “Об’єднання “САМОПОМІЧ” – Нідзвецький Віталій Володимирович.
9. ПП “Нова Держава” – Радкевич Василь Володимирович.

Виборчий округ №14
1. ПП “Українське об’єднання – УКРОП” – Мельничук Наталія Миколаївна.
2. Патріотична партія України – Добровольський Віталій Вікторович.
3. Радикальна партія Олега Ляшка – Чернявський Павло Петрович.
4. Партія “Блок Петра Порошенка “Солідарність” – Грубський Віталій Миколайович.
5. ПП Республіканська платформа – Іщук Вадим Борисович.
6. ПП ВО “Батьківщина” – Радецькй Олег Альфредович.
7. ПП “Опозиційний блок” – Луцик Ірина Олександрівна.
8. ПП “Об’єднання “САМОПОМІЧ” – Поліщук Олеся Петрівна.
9. ПП “Нова Держава” – Красовський Леонід Альфонсович.

Виборчий округ №15
1. ПП “Українське об’єднання – УКРОП” – Сидорчук Ярослав Миколайович.
2. Патріотична партія України – Шпортун Олег Миколайович.
3. Радикальна партія Олега Ляшка – Новаков Петро Олексійович.
4. Партія “Блок Петра Порошенка “Солідарність” – Боголюбський Микола Володимирович.
5. ПП Республіканська платформа – Янковенко Олександр Валентинович.
6. ПП ВО “Батьківщина” – Грушко Валентина Казимирівна.
7. ПП “Опозиційний блок” – Луцик Олександр Вячеславович.
8. ПП “Об’єднання “САМОПОМІЧ” – Грицюк Юрій Вікторович.

Виборчий округ №16
1. Патріотична партія України – Дем’янюк Іван Васильович.
2. Партія “Блок Петра Порошенка “Солідарність” – Ярош Руслан Феліксович.
3. ПП Республіканська платформа – Пухальський Роман Валентинович.
4. ПП ВО “Батьківщина” – Пасічник Михайло Павлович.
5. ПП “Опозиційний блок” – Волонтир Світлана Іванівна.

Виборчий округ №17
1. ПП “Українське об’єднання – УКРОП” – Свірідова Тетяна Вавіловна.
2. Патріотична партія України – Чепіль Андрій Іванович.
3. Партія “Блок Петра Порошенка “Солідарність” – Духницька Наталія Степанівна.
4. ПП Республіканська платформа – Корнійчук Андрій Володимирович.
5. ПП ВО “Батьківщина” – Багінський Віктор Леонідович.
6. ПП “Опозиційний блок” – Журавський Сергій Миколайович.
7. ПП “Об’єднання “САМОПОМІЧ” – Кузьменко Андрій Миколайович.

Виборчий округ №18
1. ПП “Українське об’єднання – УКРОП” – Рудзький Олександр Сергійович.
2.  Патріотична партія України – Козік Сергій Юрійович.
3. Радикальна партія Олега Ляшка – Коломієць Олександр Миколайович.
4. Партія “Блок Петра Порошенка “Солідарність” – Ейсмонт Микола Миколайович.
5. ПП Республіканська платформа – Лещенко Дмитро Ігорович.
6. ПП ВО “Батьківщина” – Порозінський Михайло Леонідович.
7. Аграрна партія України – Трофімчук Богдан Вікторович.
8. ПП “Опозиційний блок” – Маруськевич Ольга Віталіївна.

Виборчий округ №19
1. ПП “Українське об’єднання – УКРОП” – Федоренко Василь Петрович.
2. Патріотична партія України – Трембовецька Світлана Олегівна.
3. Радикальна партія Олега Ляшка – Захарчук Катерина Миколаївна.
4. Партія “Блок Петра Порошенка “Солідарність” – Ястремська-Нагорна Анна Олексіївна.
5. ПП Республіканська платформа – Іващенко Юрій Ростиславович.
6. ПП ВО “Батьківщина” – Мішта Тетяна Володимирівна.
7. ПП “Опозиційний блок” – Сепріянов Дмитро Валерійович.
8. ПП “Об’єднання “САМОПОМІЧ” – Вараниця Сергій Анатолійович.
9. ПП “Нова Держава” – Киричун Микола Гнатович.

Виборчий округ №20
1. ПП “Українське об’єднання – УКРОП” – Альвас Ніна Михайлівна.
2. Патріотична партія України – Блажчук Олександр Володимирович.
3. Радикальна партія Олега Ляшка – Боровський Владислав Вячеславович.
4. Партія “Блок Петра Порошенка “Солідарність” – Ханіна Галина Миколаївна.
5. ПП Республіканська платформа – Максименко Володимир В’ячеславович.
6. ПП ВО “Батьківщина” – Осипенко Володимир Маркович.
7. Аграрна партія України – Руда Світлана Анатоліївна.
8. ПП “Опозиційний блок” – Фещук Лариса Вікторівна.
9. ПП “Об’єднання “САМОПОМІЧ” – Довгий Андрій Сергійович.

Виборчий округ №21
1. ПП “Українське об’єднання – УКРОП” – Панасюк Олег Ігорович.
2. Патріотична партія України – Нікітченко Микола Володимирович.
3. Радикальна партія Олега Ляшка – Мазур Юрій Олександрович.
4. Партія “Блок Петра Порошенка “Солідарність” – Рибак Наталія Іванівна.
5. ПП Республіканська платформа – Міщук Максим Сергійович.
6. ПП ВО “Батьківщина” – Інкляуз Леонід Вікторович.
7. ПП “Опозиційний блок” – Серпіянов Олександр Валерійович.
8. ПП “Об’єднання “САМОПОМІЧ” – Лінчик Сергій Григорович.

Виборчий округ №22
1. ПП “Українське об’єднання – УКРОП” – Петровський Петро Анатолійович.
2. Патріотична партія України – Янюк Володимир Павлович.
3. Партія “Блок Петра Порошенка “Солідарність” – Петрівська Олена Володимирівна.
4. ПП Республіканська платформа – Кравець Тетяна Володимирівна.
5. ПП ВО “Батьківщина” – Ткачук Андрій Павлович.
6. Аграрна партія України – Бережна Олена Василівна.
7. ПП “Опозиційний блок” – Помикалова Галина Андріївна.
8. ПП “Об’єднання “САМОПОМІЧ” – Чорнобривець Ірина Іванівна.
9. ПП ВО “Свобода” – Зоз Наталія Олександрівна.

Виборчий округ №23
1. ПП “Українське об’єднання – УКРОП” – Фефелов Вадим Валерійович.
2. Патріотична партія України – Вдовиченко Юрій Васильович.
3. Радикальна партія Олега Ляшка – Мазур Дмитро Олександрович.
4. Партія “Блок Петра Порошенка “Солідарність” – Міроненко Олександр Анатолійович.
5. ПП Республіканська платформа – Ященко Марина Олександрівна.
6. ПП ВО “Батьківщина” – Борісов Анатолій Миколайович.
7. ПП “Об’єднання “САМОПОМІЧ” – Гаврилюк Зінаїда Сергіївна.

Виборчий округ №24
1. ПП “Українське об’єднання – УКРОП” – Бичков Дмитро Владиславович.
2. Патріотична партія України – Мазунова Оксана Володимирівна.
3. Партія “Блок Петра Порошенка “Солідарність” – Середюк Павло Михайлович.
4. ПП Республіканська платформа – Кравець Марина Сергіївна.
5. ПП ВО “Батьківщина” – Бабюк Ірина Петрівна.
6. ПП “Опозиційний блок” – Клим Роман Тимофійович.
7. ПП “Об’єднання “САМОПОМІЧ” – Яремчук Юрій Васильович.

Виборчий округ №25
1. ПП “Українське об’єднання – УКРОП” – Дем’янчук Олена Олексіївна.
2. Патріотична партія України – Жеманов Сергій Євгенович.
3. Радикальна партія Олега Ляшка – Костюк Роман Володимирович.
4. Партія “Блок Петра Порошенка “Солідарність” – Лонський Ігор Віталійович.
5. ПП Республіканська платформа – Сметанін Павло Володимирович.
6. ПП ВО “Батьківщина” – Цуканов Іван Вікторович.
7. ПП “Опозиційний блок” – Клим Тимофій Петрович.
8. ПП “Об’єднання “САМОПОМІЧ” – Макарова Надія Володимирівна.
9. ПП “Нова Держава” – Пузиренко Олена Костянтинівна.

Виборчий округ №26
1. Патріотична партія України – Яремчук Інна Леонідівна.
2. Радикальна партія Олега Ляшка – Сидорець Юлія Миколаївна.
3. Партія “Блок Петра Порошенка “Солідарність” – Верещак Віталій Іванович.
4. ПП Республіканська платформа – Шафранський Максим Олександрович.
5. ПП ВО “Батьківщина” – Клименко Антон Миколайович.
6. ПП “Опозиційний блок” – Онуфрієнко Наталія Анатоліївна.
7. ПП “Об’єднання “САМОПОМІЧ” – Цихуляк Марія Василівна.
8. ПП “Нова Держава” – Ященко Володимир Миколайович.

Виборчий округ №27
1. ПП “Українське об’єднання – УКРОП” – Гапчук Інна Анатоліївна.
2. Патріотична партія України – Філіонович Світлана Петрівна.
3. Радикальна партія Олега Ляшка – Гриб Артем Анатолійович.
4. Партія “Блок Петра Порошенка “Солідарність” – Пудрій Наталія Георгіївна.
5. ПП Республіканська платформа – Качковська Ірина В’ячеславівна.
6. ПП ВО “Батьківщина” – Савін Олександр Володимирович.
7. ПП “Опозиційний блок” – Левандовський Володимир Павлович.
8. ПП “Об’єднання “САМОПОМІЧ” – Слєсаренко Олена Анатоліївна.

Виборчий округ №28
1. Патріотична партія України – Абрамова Тетяна Степанівна.
2. Партія “Блок Петра Порошенка “Солідарність” – Подгорчук Олександр Іванович.
3. ПП Республіканська платформа – Кучерявий Сергій Вікторович.
4. ПП ВО “Батьківщина” – Тична Богдана Миколаївна.
5. ПП “Опозиційний блок” – Половніков Владислав Ігорович.
6. ПП “Об’єднання “САМОПОМІЧ” – Курбанова Олена Анатоліївна.

Виборчий округ №29
1. ПП “Українське об’єднання – УКРОП” – Клименко Микола Миколайович.
2. Патріотична партія України – Мельник Наталія Кирилівна.
3. Партія “Блок Петра Порошенка “Солідарність” – Бабій Юлія Петрівна.
4. ПП Республіканська платформа – Кобернюк Ольга Сергіївна.
5. ПП ВО “Батьківщина” – Шелепа Валерій Анатолійович.
6. ПП “Опозиційний блок” – Грінберг Семен Лузерович.
7. ПП ВО “Свобода” – Матвійчук Ольга Вікторівна.

Виборчий округ №30
1. ПП “Українське об’єднання – УКРОП” – Слюсарєв Вадим Анатолійович.
2. Патріотична партія України – Яремова Тетяна Миколаївна.
3. Радикальна партія Олега Ляшка – Говорун Костянтин Ігорович.
4. Партія “Блок Петра Порошенка “Солідарність” – Левицький Роман Всеволодович.
5. ПП Республіканська платформа – Семенюк Марина Олександрівна.
6. ПП ВО “Батьківщина” – Ящук Андрій Валентинович.
7. ПП “Опозиційний блок” – Синицька Ірина Володимирівна.
8. ПП “Об’єднання “САМОПОМІЧ” – Кицак Богдан Вікторович.
9. ПП ВО “Свобода” – Тростянський Олексій Борисович.

Виборчий округ №31
1. ПП “Українське об’єднання – УКРОП” – Савицький Олег Романович.
2. Патріотична партія України – Кондратюк Павло Миколайович.
3. Радикальна партія Олега Ляшка – Ридванська Катерина Вікторівна.
4. Партія “Блок Петра Порошенка “Солідарність” – Гайдаманчук Павло Валерійович.
5. ПП Республіканська платформа – Алексійчук Наталія Михайлівна.
6. ПП ВО “Батьківщина” – Осіпов Володимир Миколайович.
7. Аграрна партія України – Солодович Юлія Анатоліївна.
8. ПП “Опозиційний блок” – Шубіна Надія Казимирівна.
9. ПП “Об’єднання “САМОПОМІЧ” – Гуменюк Алла Володимирівна.
10. ПП ВО “Свобода” – Кривушин Анатолій Миколайович.
11. ПП “Нова Держава” – Ящук Павло Павлович.

Виборчий округ №32
1. Патріотична партія України – Гопанчук Наталія Олегівна.
2. Радикальна партія Олега Ляшка – Вишнівський Віталій Вікторович.
3. Партія “Блок Петра Порошенка “Солідарність” – Колісниченко Віктор Станіславович.
4. ПП Республіканська платформа – Стукалець Микола Олегович.
5. ПП ВО “Батьківщина” – Колісник Роман Борисович.
6. ПП “Опозиційний блок” – Ганюк Наталія Ігорівна.
7. ПП “Об’єднання “САМОПОМІЧ” – Кашпірук Артем Анатолійович.
8. ПП “Нова Держава” – Власевич Ольга Михайлівна.

Виборчий округ №33
1. ПП “Українське об’єднання – УКРОП” – Дзюблюк Олександр Сергійович.
2. Патріотична партія України – Іваненко Світлана Петрівна.
3. Радикальна партія Олега Ляшка – Лукошкін Денис Євгенович.
4. Партія “Блок Петра Порошенка “Солідарність” – Гладун Сергій Валерійович.
5. ПП Республіканська платформа – Давиденко Іван Петрович.
6. ПП ВО “Батьківщина” – Цвєтков Василь Валентинович.
7. ПП “Опозиційний блок” – Іщук Василь Васильович.
8. ПП “Об’єднання “САМОПОМІЧ” – Хомич Юрій Іванович.
9. ПП ВО “Свобода” – Коломієць Юрій Анатолійович.
10. ПП “Нова Держава” – Калінський Юрій Павлович.

Виборчий округ №34
1. ПП “Українське об’єднання – УКРОП” – Олійник Ігор Володимирович.
2. Патріотична партія України – Копитко Сергій Леонідович.
3. Радикальна партія Олега Ляшка – Романюк Тетяна Степанівна.
4. Партія “Блок Петра Порошенка “Солідарність” – Піотровський Антон Вітольдович.
5. ПП Республіканська платформа – Кравець Володимир Анатолійович.
6. ПП ВО “Батьківщина” – Бачинська Надія Ігорівна.
7. Аграрна партія України – Лавровська Світлана Миколаївна.
8. ПП “Опозиційний блок” – Михальчук Андрій Дмитрович.
9. ПП “Об’єднання “САМОПОМІЧ” – Супрун Олена Олегівна.
10. ПП “Нова Держава” – Ветранюк Анатолій Іванович.

Виборчий округ №35
1. Патріотична партія України – Гопанчук Геннадій Петрович.
2. Радикальна партія Олега Ляшка – Вальчук Світлана Володимирівна.
3. Партія “Блок Петра Порошенка “Солідарність” – Янковенко Любов Олексіївна.
4. ПП Республіканська платформа – Стельмах Галина Петрівна.
5. ПП ВО “Батьківщина” – Міщук Алла Михайлівна.
6. Аграрна партія України – Бойчук Алла Анатоліївна.
7. ПП “Опозиційний блок” – Стародубцева Надія Ігорівна.
8. ПП “Об’єднання “САМОПОМІЧ” – Коляда Богдан Олександрович.

Виборчий округ №36
1. Патріотична партія України – Шинкаренко Петро Олександрович.
2. Радикальна партія Олега Ляшка – Земнухова Інесса Анатоліївна.
3. Партія “Блок Петра Порошенка “Солідарність” – Балянов Олександр Олександрович.
4. ПП Республіканська платформа – Гордін Ігор Володимирович.
5. ПП ВО “Батьківщина” – Сокальський Юрій Євгенійович.
6. Аграрна партія України – Шпортун Тетяна Олександрівна.
7. ПП “Опозиційний блок” – Шафранський Станіслав Леонідович.
8. ПП “Об’єднання “САМОПОМІЧ” – Кручак Артур Сергійович.
9. ПП ВО “Свобода” – Рикаль Олена Юріївна.
10. ПП “Нова Держава” – Власевич Марія Олександрівна.