Додому ІНФОРМАЦІЯ Перелік кандидатів у депутати Бердичівської районної ради

Перелік кандидатів у депутати Бердичівської районної ради

1114
ПОДІЛИТИСЬ

Округ №1 смт. Гришківці

ВО “Батьківщина”    Грабарська Галина Василівна
Аграрна партія України    Олянюк Віктор Андрійович
ПП “Опозиційний блок”    Онопрієнко Анатолій Андрійович
ПП “Нова держава”    Лисак Ігор Миколайович
РП Олега Ляшка    Мирончук Андрій Петрович
“Блок Петра Порошенка”    Жидкевич Лариса Павлівна

Округ №2 смт. Гришківці

ВО “Батьківщина”    Кицак Людмила Вікторівна
Аграрна партія України    Вержибок Володимир Іванович
ПП “Опозиційний блок”    Дячук Олександр Борисович
ПП “Нова держава”    Оксюківський Станіслав Зигмундович
РП Олега Ляшка        Лукошкін Денис Євгенович
Патріотична партія України    Азімова Гульбарг Сафарівна
“Блок Петра Порошенка”    Антонюк Сергій Данилович

Округ №3 смт. Гришківці

ВО “Батьківщина”    Борисов Іван Федорович
Аграрна партія України    Стороженко Олександр Олександрович
ПП “Опозиційний блок”    Олійник Людмила Анатоліївна
ПП “Нова держава”    Гутник Віталіна Ярославівна
РП Олега Ляшка        Мазур Дмитро Олександрович
Патріотична партія України    Коханчук Тетяна Мифодіївна
ПП “САМОПОМІЧ”    Жолудь Надія Станіславівна
“Блок Петра Порошенка”    Михальчук Юрій Давидович

Округ № 4 смт.Гришківці

ВО “Батьківщина”    Пашківська Вікторія Олександрівна
Аграрна партія України    Довгий Сергій Вікторович
ПП “Опозиційний блок”    Складанівський Сергій Ростиславович
ПП “Нова держава”    Фартушин Сергій Станіславович
“Блок Петра Порошенка”    Сукач Сергій Григорович

Округ № 5 смт.Гришківці

ВО “Батьківщина”    Гнатюк Лариса Станіславівна
Аграрна партія України    Гуменюк Валентина Вікторівна
ПП “Опозиційний блок”    Козачук Валентина Вікторівна
ПП “Нова держава”    Діхтяр Володимир Іванович
РП Олега Ляшка    Вітусевич Віталій Йосипович
“Блок Петра Порошенка”    Войнаш Леонід Вацлавович

Округ №6 с. Андріяшівка

ВО “Батьківщина”    Томчук Таїса Махайлівна
Аграрна партія України    Слюсар Надія Іванівна
ПП “Опозиційний блок”    Ящук Валентина Борисівна
ПП “Нова держава”    Томчук Віктор Степанович
РП Олега Ляшка    Гуменюк Світлана Володимирівна
Патріотична партія України    Хмелівський Валерій Йосипович
“Блок Петра Порошенка”    Вигівський Олександр Вікторович

Округ № 7 с. Бистрик, с. Житинці

ВО “Батьківщина”    Грищенко Олександр Станіславович
Аграрна партія України    Вахнюк Сергій Олександрович
ПП “Опозиційний блок”    Івасюк Андрій Вікторович
ПП “Нова держава”    Скульська Ганна Павлівна
РП Олега Ляшка        Ніколаєнко Віталій Євгенійович
Патріотична партія України    Вахніцький Микола Іванович
“Блок Петра Порошенка”    Івасюк Любов Іванівна

Округ № 8 с. Буряки

ВО “Батьківщина”    Кудлай Ігор Анатолійович
Аграрна партія України    Капралюк Тетяна Степанівна
ПП “Опозиційний блок”    Розпутняк Володимир Васильович
ПП “Нова держава”    Демчук Костянтин Лукич
РП Олега Ляшка    Брацюнь Іван Олександрович
“Блок Петра Порошенка”    Гундич Олександр Петрович

Округ № 9 с. Великі Низгірці, с. Новаолександрівка

ВО “Батьківщина”    Андрійчук Ігор Анатолійович
Аграрна партія України    Поліщук Тетяна Петрівна
ПП “Опозиційний блок”    Приймук Наталія Володимирівна
РП Олега Ляшка        Мазур Юрій Олександрович
Патріотична партія України    Козік Тамара Петрівна
ПП “САМОПОМІЧ”        Степанюк Олександр Михайлович
“Блок Петра Порошенка”    Рижак Олександр Іванович

Округ № 10 с. Велика П’ятигірка, с. Червона Зірка, с. Мирне, с. Любомирка

ВО “Батьківщина”    Стецюк Микола Іванович
Аграрна партія України    Лотоцька Алла Миколаївна
ПП “Опозиційний блок”    Дацьків Людмила Олександрівна
ПП “САМОПОМІЧ”    Шевчук     Василь Федорович
“Блок Петра Порошенка”    Огороднійчук Андрій Анатолійович

Округ № 11 с. Гальчин, с. Сьомаки

ВО “Батьківщина”    Радкевич Лариса Петрівна
Аграрна партія України    Папіжук Валентин Олександрович
ПП “Опозиційний блок”    Кузьмінська Ольга Василівна
ПП “Нова держава”    Осичняк Раїса Анатоліївна
Патріотична партія України    Луцька Дарія Володимирівна
ПП “САМОПОМІЧ”        Стеблецова Алла Анатоліївна
“Блок Петра Порошенка”    Тарахтелюк Юрій Костянтинович

Округ № 12 с. Гардишівка, с. Кустин

ВО “Батьківщина”    Римар Олександр Васильович
Аграрна партія України    Поліщук Жанна Віталіївна
ПП “Опозиційний блок”    Тихонюк Василь Васильович
РП Олега Ляшка        Бакановський Ігор Олегович
Патріотична партія України    Стукалець Сергій Олександрович
“Блок Петра Порошенка”    Гончарук Олександр Миколайович

Округ №13 с. Закутинці, с. Сингаївка, с. М.Гадомці

ВО “Батьківщина”    Погорєлов Євген Олександрович
Аграрна партія України    Ковальчук Наталія Павлівна
ПП “Опозиційний блок”    Пекарська Наталія Миколаївна
ПП “Нова держава”    Мазур Василь Іванович
РП Олега Ляшка        Вальчук Світлана Володимирівна
Патріотична партія України    Михалевич Юрій Люціанович
ПП “САМОПОМІЧ”        Заремба Ярослав Станіславович
“УОП Укроп”        Сахно Тетяна Федорівна
“Блок Петра Порошенка”    Осадчий Олександр Вікторович

Округ №14 с. Іванківці, с. Семенівка

ВО “Батьківщина”    Грубенька Тетяна Олександрівна
Аграрна партія України    Волкова Марія Михайлівна
ПП “Опозиційний блок”    Білівський Михайло Кирилович
РП Олега Ляшка    Ратанюк Дмитро Сергійович
Патріотична партія України    Тарасова Ольга Вікторівна
“Блок Петра Порошенка”    Швець Марія Леонідівна

Округ № 15 с. Красівка, с. Дубівка

ВО “Батьківщина”    Мулярчук Костянтин Володимирович
Аграрна партія України    Апатов Ігор Адольфович
ПП “Опозиційний блок”    Погульська Вікторія Павлівна
РП Олега Ляшка        Земнухова Інесса Анатоліївна
Патріотична партія України    Пеньківський Соловей Володимирович
ПП “САМОПОМІЧ”        Терлецька Любов Андріївна
“Блок Петра Порошенка”    Муренко Валентина Леонідівна

Округ № 16 с. Малосілка, с-ще Берізки

ВО “Батьківщина”    Каченюк Микола Павлович
Аграрна партія України    Боцян Сергій Миколайович
ПП “Опозиційний блок”    Гусар Тетяна Миколаївна
РП Олега Ляшка    Шелегон Юлія Юріївна
“Блок Петра Порошенка”    Войцахівська Тетяна Олександрівна

Округ № 17 с. Маркуші, с. Обухівка

ВО “Батьківщина”    Махенько Сергій Анатолійович
Аграрна партія України    Рильський Євген Казимирович
ПП “Опозиційний блок”    Трухан Володимир Олексійович
Патріотична партія України    Олійник Михайло Якович
ВО “Свобода”        Рикаль Олена Юріївна
“Блок Петра Порошенка”    Михальченко Людмила Броніславівна

Округ № 18 с. Мирославка, с. Демчин

ВО “Батьківщина”    Дишкант Юрій Анатолійович
Аграрна партія України    Складанчук Тетяна Григорівна
ПП “Опозиційний блок”    Бурла Надія Петрівна
РП Олега Ляшка        Пінчук Владислав Володимирович
“Блок Петра Порошенка”    Бабійчук Валерій Васильович

Округ № 19 с. Никонівка, с. Кукільня

ВО “Батьківщина”    Панасюк Леонід Михайлович
Аграрна партія України    Воронюк Володимир Васильович
ПП “Опозиційний блок”    Сухораба Василь Петрович
ПП “Нова держава”    Миронець Микола Іванович
РП Олега Ляшка        Гуменюк Микола Євгенійович
Патріотична партія України    Цюзь Наталія Леонідівна
“Блок Петра Порошенка”    Костійчук Сергій Петрович

Округ № 20. с. Озадівка, с. Богданівка, с. Лісова Слобідка, с.Костянтинівка

ВО “Батьківщина”    Беляков Валерій Юрійович
Аграрна партія України    Гусар Людмила Михайлівна
ПП “Опозиційний блок”    Пигина Тетяна Георгіївна
ПП “Нова держава”    Скрит Галина Миколаївна
РП Олега Ляшка        Бакановський Ігор Георгійович
Патріотична партія України    Вернигора Микола Миколайович
ВО “Свобода”        Тростянський Олексій Борисович
“Блок Петра Порошенка”    Сінько Володимир Володимирович

Округ № 21 с. Осикове, с. Агатівка, с. Дубова

ВО “Батьківщина”    Харковець Тетяна Миколаївна
Аграрна партія України    Лащук Віктор Миколайович
ПП “Опозиційний блок”    Новіцька Альона Миколаївна
РП Олега Ляшка        Коломієць Олександр Миколайович
Патріотична партія України    Юськів Богдан Іванович
ВО “Свобода”        Панасюк Сергій Вікторович
“Блок Петра Порошенка”    Лужецький Борис Володимирович

Округ № 22 с. Половецьке, с- ще. Хмельове

ВО “Батьківщина”    Герасимчук Джордж Адамович
Аграрна партія України    Кирисюк Тетяна Вікторівна
ПП “Опозиційний блок”    Колібаба Федір Дмитрович
ПП “Нова держава”    Слепцова Валентина Іванівна
ПП “САМОПОМІЧ”        Глищук Василь Іванович
ВО “Свобода”        Зоз Наталія Олександрівна
“Блок Петра Порошенка”    Столяр Олександр Степанович

Округ № 23 с. Радянське, с. Бенедівка

ВО “Батьківщина”    Синяк Сергій Вікторович
Аграрна партія України    Вовк Олександр Олексійович
ПП “Опозиційний блок”    Маруш Андрій Вікторович
ПП “Нова держава”    Піддубна Валентина Олексіївна
РП Олега Ляшка        Боголюб Юлія Цезарівна
Патріотична партія України    Сторожук Ірина Володимирівна
ПП “САМОПОМІЧ”        Гаврилюк Ростислав Володимирович
“Блок Петра Порошенка”    Волошин Юрій Юлійович

Округ № 24 с. Райгородок, с. Лемеші, с. Мартинівка

ВО “Батьківщина”    Гуменюк Людмила Миколаївна
Аграрна партія України    Савін Олександр Анатолійович
ПП “Опозиційний блок”    Богайчук Андрій Антонович
РП Олега Ляшка        Коваль Наталія Петрівна
Патріотична партія України    Базилевський Сергій Васильович
ПП “САМОПОМІЧ”        Барановський Валерій Анатолійович
“Блок Петра Порошенка”    Зарічнюк Петро Іванович

Округ № 25 с. Райки

ВО “Батьківщина”    Галіцька Наталія Юліївна
Аграрна партія України    Піддубняк Олександр Вікторович
ПП “Опозиційний блок”    Стороженко Микола Тимофійович
РП Олега Ляшка        Говорун Наталія Анатоліївна
Патріотична партія України    Шпірук Петро Володимирович
“Блок Петра Порошенка”    Мркчитян Габріел Карленович

Округ № 26  с. Рея, с. Гвіздава

ВО “Батьківщина”    Обшта Станіслав Людвикович
Аграрна партія України    Цибульський Василь Олексійович
ПП “Опозиційний блок”    Борисов Микола Васильович
ПП “Нова держава”    Осовський Володимир Анатолійович
РП Олега Ляшка        Сидорець Юлія Миколаївна
Патріотична партія України    Гоша Олена Вікторівна
“Блок Петра Порошенка”    Купчин Валентина Михайлівна

Округ № 27 с. Садки, с. Великі Гадомці

ВО “Батьківщина”    Сальніков Роман Володимирович
Аграрна партія України    Загорулько Анна Василівна
ПП “Опозиційний блок”    Нестюк Володимир Павлович
РП Олега Ляшка        Кравчук Інна Едуардівна
ПП “САМОПОМІЧ”        Хомич Олександр Степанович
“Блок Петра Порошенка”    Левковська Людмила Алімівна

Округ № 28 с. Скаківка, с. Журбинці, с. Хмелище

ВО “Батьківщина”    Бондарчук Микола Володимирович
Аграрна партія України    Брижук Василь Іванович
ПП “Опозиційний блок”    Брижук Микола Володимирович
ПП “Нова держава”    Мірончук Надія Анатоліївна
Патріотична партія України    Кошеля Лідія Євстахівна
“Блок Петра Порошенка”    Марчук Володимир Анатолійович

Округ № 29 с. Скраглівка, с. Підгородне

ВО “Батьківщина”    Солошак Наталія Іонівна
Аграрна партія України    Орлюк Петро Оксентійович
ПП “Опозиційний блок”    Волшебна Наталія Володимирівна
ПП “Нова держава”    Папірник Микола Петрович
РП Олега Ляшка        Говорун Костянтин Ігорович
Патріотична партія України    Харчук Валентина Семенівна
“Блок Петра Порошенка”    Муляр Віктор Миколайович

Округ № 30 с. Слободище

ВО “Батьківщина”    Мачульська Надія Степанівна
Аграрна партія України    Лагута Микола Васильович
ПП “Опозиційний блок”    Шевчук Олег Антонович
РП Олега Ляшка        Гриб Артем Анатолійович
Патріотична партія України    Чумак Жанна Євгеніївна
“Блок Петра Порошенка”    Коваль Микола Миколайович

Округ № 31 с. Старий Солотвин, с. Новий Солотвин

ВО “Батьківщина”    Тверда Тетяна Василівна
Аграрна партія України    Дідур Андрій Григорович
ПП “Опозиційний блок”    Зайцев Олександр Дмитрович
ПП “САМОПОМІЧ”    Унгурян Ірина Миколаївна
“Блок Петра Порошенка”    Король Роман Дмитрович

Округ № 32 с. Терехове, с. Кикишівка

ВО “Батьківщина”    Гаврилюк Валентин Іванович
Аграрна партія України    Пушкарук Олександр Анатолійович
ПП “Опозиційний блок”    Голяк Оксана Вікторівна
ПП “Нова держава”    Жабко Володимир Йосипович
РП Олега Ляшка        Ридванська Катерина Вікторівна
ВО “Свобода”        Матвійчук Ольга Вікторівна
“УОП Укроп”        Фелюк Павло Юрійович
“Блок Петра Порошенка”    Коваль Геннадій Володимирович

Округ № 33 с. Хажин

ВО “Батьківщина”    Запонюк Олександр Антонович
Аграрна партія України    Тонкевич Олександр Михайлович
ПП “Опозиційний блок”    Слободенюк Юрій Анатолійович
ПП “Нова держава”    Пушкарук Павло Васильович
РП Олега Ляшка        Костюк Роман Володимирович
Патріотична партія України    Башук Олена Іванівна
“Блок Петра Порошенка”    Томашевська Софія Броніславівна

Округ № 34 с. Швайківка, с. Катеринівка

ВО “Батьківщина”    Руда Валентина Василівна
Аграрна партія України    Плисківський Михайло Васильович
ПП “Опозиційний блок”    Єрмоленко Галина Анатоліївна
ВО “Свобода”    Кривушин Анатолій Миколайович
“Блок Петра Порошенка”    Любченко Василь Васильович