Додому НОВИНИ Перемога військовослужбовців військової частини – польова пошта В3231

Перемога військовослужбовців військової частини – польова пошта В3231

885
ПОДІЛИТИСЬ

Цими вихідними завершилася найграндіозніша спортивна подія, яку коли-небудь до цього бачили стіни Бердичівського Палацу спорту “ЛАВ”. Саме тут з 23 січня цього року щовихідних тривали матчі Відкритого Чемпіонату Бердичівського району з футзалу. Протягом чотирьох місяців 26 команд – 18 з Бердичева та 8 із району – змагалися між собою за першість спочатку у Вищій, а згодом у Першій лігах. Загалом у змаганнях взяли участь понад 340 спортсменів, віком від 14 до 65 років, зіграно 198 матчів, забито 1848 голів, 7800 хвилин футболісти провели на полі.

Брала участь у змаганнях і команда військової частини – польова пошта В3231 “Штурм”, яка здобула перемогу у 17-и матчах. Склад команди: Василишин Юрій, Климчук Олександр, Іськов Віктор, Лозовий Артем, Черкаєв Олександр, Поволокін Руслан, Прохватило Ігор, Сінько Олексій, Майк Ален, Сторожук Олександр.

868387f95866В останньому поєдинку Чемпіонату “Штурм” зустрівся із однією із найсильніших команд – “Фаворитом-2К”. Перший тайм футболісти “Штурму” зуміли закінчити, забивши два голи у ворота суперників та не пропустивши жодного м’яча у власні ворота. На початку другого тайму вони знову взяли ініціативу у свої руки та забили ще один м’яч, після чого почали діяти гравці команди “Фаворит-2К”. Два м’ячі один за одним влетіли у ворота голкіпера команди “Штурм”, проте це не залишилося безкарним: до кінця тайму лідери змагань “віддячили” суперникам такими ж двома м’ячами у ворота. Так що в результаті рахунок 5:2 на користь команди “Штурм”.

06f53326ff0dДля гравців “Штурму” перемога стала особливо значимою та важливою, адже вперше за історію існування частини її команда стала Чемпіоном Бердичівщини з футзалу.

По завершенню гри між “Штурмом” та “Фаворитом-2К” присутні вшанували хвилиною мовчання українських військовослужбовців, які полягли героями у неоголошеній війні на Сході України. А згодом відбулась урочиста церемонія нагородження та закриття турніру. Команди були відзначені грамотами за перемогу та участь.

Також у складі кожної команди персональну відзнаку отримав кращий гравець команди. Відтак, кращим гравцем команди “Штурм” став Віктор Іськов, кращим нападником Вищої ліги визнано гравця команди “Штурм” Олексія Сінька, а кращим гравцем Вищої ліги – Артема Лозового, також представника команди “Штурм”.

Команда “Штурм” щиро дякує за всебічну допомогу та підтримку командиру військової частини – польова пошта В3231, полковнику Андрію Маліновському та начальнику фізичної підготовки частини – майору Олексію Лещінському.