Додому НОВИНИ Культура Переможці обласного фестивалю-конкурсу “Кришталеві нотки”

Переможці обласного фестивалю-конкурсу “Кришталеві нотки”

933
ПОДІЛИТИСЬ

27 травня 2019 року у приміщенні Житомирської обласної філармонії ім. С.Ріхтера відбувся обласний фестиваль-конкурс естрадної пісні “Кришталеві нотки”.

Основна мета конкурсу – розвиток вокального мистецтва, творчих здібностей учнівської молоді, підтримка учнівських творчих студій, гуртків закладів загальної середньої та позашкільної освіти.

Участь у фестивалі-конкурсі взяли найкращі вихованці як з ближніх, так і з віддалених районів Житомирської області. Всього 98 творчих особистостей. Конкурсанти змагалися у 4 вікових категоріях та 2 номінаціях: “Солісти”, “Вокальні ансамблі”.

Бердичів представляли Зразковий художній колектив системи Міністерства освіти і науки України театр пісні “Краплинки” (керівник О.В.Вялова, акомпаніатор О.А.Морозова). У віковій категорії 13-15 років колектив виступив у номінації “Вокальні ансамблі”, у категорії 10-12 років – у номінації “Солісти”. Також місто представляв ансамбль джазового співу “Старий рояль” Центру позашкільної освіти ім. О.Разумкова (керівник В.Л.Поплавський), який у віковій категорії 16-18 років виступив у номінації “Вокальні ансамблі”.

Більшість учасників конкурсу продемонстрували високу виконавчу та акторську майстерність, сценічну культуру. Загалом, на конкурс приїхали сильні конкурсанти і вибороти “Гран-прі” було завданням не з легких. Та завдяки високій виконавській майстерності вихованців ансамблю джазового співу “Старий рояль” та вихованців Зразкового художнього колективу системи Міністерства освіти і науки України театру пісні “Краплинки” вдалося отримали найвищі відзнаки фестивалю-конкурсу “Кришталеві нотки”.

Журі високо оцінило виступи наших вокальних колективів: “Гран-прі” у номінації “Вокальні ансамблі” (13-15 років) здобув Зразковий художній колектив системи Міністерства освіти і науки України театр пісні “Краплинки”, “Гран-прі” у номінації “Вокальні ансамблі” (16-18 років) – ансамбль джазового співу “Старий рояль”.

Захід дав можливість керівникам та вихованцям оцінити виконавську майстерність інших вокальних колективів та показати свій рівень підготовки, який високо оцінили не тільки члени журі, а й глядачі, про що свідчили гучні оплески та “Браво!”.

Тож, вітаємо вихованців ансамблю джазового співу “Старий рояль” і вихованців Зразкового театру пісні “Краплинки”, їх талановитих керівників В.Л.Поплавського, О.В.Вялову з абсолютними перемогами на обласному фестивалі-конкурсі “Кришталеві нотки” та бажаємо нових перемог у вокальному мистецтві!

Д.М. Музиченко,
методист Центру позашкільної освіти ім. О.Разумкова.