Додому НОВИНИ Культура Перлини Бердичівського району.

Перлини Бердичівського району.

1037
ПОДІЛИТИСЬ

2 квітня 2015 року у великій залі райдержадміністрації відбувся районний фестиваль-конкурс учнівської молоді “Перлини Бердичівщини”, організаторами якого є директор районного Будинку дитячої та юнацької творчості Оксана Пилипівна Мельниченко та методист Тетяна Павлівна Семенюк.

Конкурсна програма фестивалю проводилася серед вихованців БДЮТ та учнів загальноосвітніх навчальних закладів району віком від 6 до 17 років по трьох вікових категоріях (молодша, середня, старша) і включала три номінації: вокальне, хореографічне та декламаторське мистецтво.

Право урочистого відкриття фестивалю-конкурсу було надано голові районної державної адміністрації – Едуарду Євгенійовичу Томашевському, який привітав усіх присутніх та побажав учасникам успіхів і перемог.

26 номерів вокального, хореографічного та декламаторського жанрів вражали сценічною культурою і оригінальністю творчої манери, технікою та емоційністю виконання, артистичністю, силою і сценічною виразністю голосу і, звичайно, зовнішнім виглядом виконавців.

Конкурсантів оцінювало журі, до складу якого входили незалежні спеціалісти, працівники районного будинку культури і методисти районного методичного кабінету відділу освіти, яким досить не легко було визначити найкращих у вокальному та декламаторському жанрах.

Патріотичні пісні та художні твори українських письменників Тараса Шевченка, Лесі Українки у виконанні юних учасників дарували глядачам та членам журі нові враження, вокальні здібності і вміння декламувати присутнім у залі.

Свою високу виконавську майстерність, артистичність, культуру сцени продемонстрували юні виконавці, які в результаті отримали місця особистої першості з номінацій:

“Вокальне мистецтво”:

• Римарчук Світлана (Великонизгірецька школа);
• Мінич Яна (Мирославська школа);
• Рисіч Дар’я (Старосолотвинська школа);
• Вокальний ансамбль “Полісяночка” (Скраглівська школа);
• Вокальний ансамбль “Веснянка” (Гришковецька гімназія)

“Хореографічне мистецтво”:

• Школьник Анастасія (Садківська школа);

“Декламування”:

• Попик Анна (Гришковецька гімназія).

Достатньо продумані та змістовні виступи з усіх номінацій також показали учасники Маркушівської ЗОШ І-ІІІ ст., Рейської ЗОШ І-ІІІ ст., Хажинської ЗОШ І-ІІІ ст., Райгородоцької ЗОШ І-ІІІ ст., Красівської ЗОШ І-ІІІ ст., Семенівської ЗОШ І-ІІ ст., Садківської ЗОШ І-ІІ ст., Гальчинської ЗОШ І-ІІ ст., Великоп’ятигірської ЗОШ І-ІІ ст. та Скаківської ЗОШ І-ІІ ст., які посіли другі та треті місця.

Після завершення конкурсу, члени журі  оголосили підсумкові протоколи. Молодь, яка ознайомлюючись з ними голосно аплодувала та раділа. Адже кожен учасник не залишився поза увагою журі, усі були нагороджені дипломами.

Також було відмічено роботу кожного керівника гуртка БДЮТ з художньо-естетичного напрямку і нагороджено подякою за високий професіоналізм та творчі досягнення у підготовці вихованців до районних масових заходів.

Виконавці найяскравіших вокальних номерів захищатимуть честь району на обласному фестивалі-конкурсі “Кришталеві нотки”, який відбудеться у травні в місті Черняхів.

Безумовно в таких конкурсах кожна дитина є переможцем, бо має в собі якусь особливість, неповторність і талант.

Щиро вдячні всім учасникам, їх педагогам та батькам, які помітили і розвинули неперевершені таланти дітей.

Гості конкурсу залишилися задоволені побаченим, адже наочно переконалися скількома талантами багата Бердичівщина.

Оксана Мельниченко,
директор районного Будинку дитячої
та юнацької творчості.

IMG_0570_1 IMG_0522_1 IMG_0547_1 IMG_0528_1 IMG_0523_1 IMG_0556_1 IMG_0562_1 IMG_0561_1