Додому НОВИНИ Влада і громада “Перспективи розвитку казначейського обслуговування та децентралізація влади”

“Перспективи розвитку казначейського обслуговування та децентралізація влади”

553
ПОДІЛИТИСЬ

1 квітня 2016 року у залі засідань Бердичівської районної ради відбулася нарада на тему: “Перспективи розвитку казначейського обслуговування та децентралізація влади”. Нарада проходила за участі начальника Головного управління Державної казначейської служби України в Житомирській області Петра Чорного, голови районної ради Максима Самчика, голови Бердичівської райдержадміністрації Едуарда Томашевського, заступників голови райдержадміністрації та районної ради та начальника Бердичівського управління Державної казначейської служби України в Житомирській області Тетяни Сергіївни Шевчук.

На захід запрошені сільські та селищний голови, бухгалтери сільських та селищної рад, керівники та головні бухгалтери районних установ та організацій.

Начальник ГУ Державної казначейської служби України в Житомирській області Петро Чорний проінформував про особливості казначейського обслуговування державного та місцевих бюджетів, перспективи його розвитку та шляхи вдосконалення. На прикладі об’єднаних територіальних громад дав роз’яснення стосовно питань фінансової децентралізації влади. Проінформував про переваги впровадження системи дистанційного обслуговування клієнтів. Також було зазначено, що казначейські форми виконання бюджету, які базуються на принципі роботи єдиного казначейського рахунку дають можливість бачити баланс в реальному часі. Головний казначей області наголосив на зручності і ефективності проведення електронних торгів (тендерів).