Додому НОВИНИ Влада і громада Перспективні плани розвитку за участі Наталії Онуфрієнко обговорили у Райгородоцькій громаді

Перспективні плани розвитку за участі Наталії Онуфрієнко обговорили у Райгородоцькій громаді

340
ПОДІЛИТИСЬ

Перспективи розвитку територіальних громад, плани на майбутнє – це ті питання, які мають бути першочерговими в роботі депутата будь-якого рівня. Саме з метою обговорення перспективних кроків у подальшій розбудові Райгородоцької громади сюди минулого вівторка прибула депутат обласної ради Наталія Онуфрієнко.

Ці декілька годин, проведених у тісному спілкуванні з головою громади Максимом Самчиком та його колегами, чітко окреслили найближче майбутнє. Адже власних планів з розбудови успішної громади тут не приховують.

Першим об’єктом, який оглянули Наталія Онуфрієнко та Максим Самчик, став місцевий Центр надання адміністративних послуг. Розмістити його вирішили на першому поверсі райгородоцького Будинку культури, що, за задумом керівників громади, має свої переваги. Адже у перспективі тут працюватиме дільничний офіцер (пристосування кімнати для нього майже завершено), а також сюди ж переїде і керівництво самої громади. Задум простий – вивільнені кімнати, які нині займають служби, повернуть дитячому садочку. А це дозволить значно збільшити кількість місць у ньому, адже така потреба у жителів Райгородка та сусідніх сіл є.

До кінця березня мають отримати меблі для ЦНАП, в перспективі – створення в Центрі робочих місць для реєстраторів речових прав на землю. Що це дасть громаді? Жителю райгородоцької громади не доведеться їхати до районного центру та втрачати в тривалому очікуванні час, а зручніше буде відвідати власний Центр. Це ж, як тут передбачають, буде зручно і для жителів сусідніх громад, таких як Краснопільська. Нині її жителі змушені їхати до Чуднова чи рівновіддаленого для них Бердичева, хоча Райгородок територіально знаходиться значно ближче.

У чому потрібна на допомога обласного депутата? Наталія Онуфрієнко пообіцяла сприяти цій розбудові, тим більше як член бюджетної комісії вона має вплив на вирішення таких фінансових питань.

Наступним об’єктом стала місцева школа, де затратним питанням є облаштування належного приміщення для харчування учнів. Також проблемним є використання наявного твердопаливного котла. Тут планують встановити новий, більш економічний та зручний у використанні.

Оглянула Наталія Онуфрієнко і медичну амбулаторію, введення в дію якої передбачено наприкінці березня. Нині тут завершуються внутрішні роботи, на черзі облаштування навколишньої території та благоустрій.

– Якщо я бачу, що громаді необхідна підтримка власних ініціатив, які сприятимуть її економічному розвитку, то завжди намагаюсь підтримати такі ініціативи. Те, що я сьогодні побачила у Райгородку, переконує мене цілеспрямовано допомагати як організаційно, так і фінансово, залучаючи сюди кошти з державних програм регіонального розвитку, – зазначила Наталія Онуфрієнко.

– Ми мусимо працювати на перспективу, якщо бажаємо бути фінансово успішними. Звідси й наші плани, допомогу в реалізації яких очікуємо отримати від нашого депутата. – зазначив Максим Самчик. – Маючи підтримку людей, добре прорахувавши перспективи, крокуємо впевнено, розбудовуючи громаду.

Пресслужба Райгородоцької територіальної громади.