ПОДІЛИТИСЬ

Здрастуй, школо, здрастуй, рідна!
Здрастуй, любий клас!
З першовереснем привітно
Ти стрічаєш нас!

Літо передає естафету осені. Саме в цей час для юних українців і україночок наступає дуже відповідальна, сповнена труднощів і турбот, звершень і досягнень пора – пора навчання в школі.

День знань завжди особливо урочистий і хвилюючий, бо саме у цей день кожен учень ступає на незвіданий, цікавий шлях до пізнання, встелений дивовижними зернами добра, людяності, мудрості, і робить перший крок у своє майбутнє.

Здавалося, все як завжди: і привітне сонечко, і посмішки рідних та знайомих, і щирі привітання першокласників, і щедрі побажання майбутнім випускникам. Але цього року Першовересень у Райгородоцькій ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Героя Радянського Союзу В.К. Олійника особливий. Велика дружня шкільна родина поповнилася новими членами – 18 учнями із с. Буряки. Звісно, з такої нагоди завітали на святкову лінійку шановані гості: голова Бердичівської РДА Е.Є. Томашевський, начальник відділу освіти В.Л. Муренко, сільський голова О.А. Савін, депутат районної ради О.С. Рубан.

Із найщирішими побажаннями щастя, здоров’я, здійснення всіх мрій і бажань звернулася до учнів, учителів та гостей директор Райгородоцької ЗОШ І-ІІІ О.М. Колеснік і висловила надію, що період навчання в школі залишить незгасний слід у дитячих душах, а шкільні уроки запам’ятаються своєю глибиною і мудрістю.

Привітав учителів із найважливішим святом у календарі кожного освітянина – радісним і світлим Першовереснем голова Бердичівської РДА Е.Є. Томашевський. Слова подяки батькам і працівникам школи за допомогу у підготовці закладу до нового навчального року прозвучали з уст начальника відділу освіти В.Л. Муренко. Сільський голова О.А. Савін побажала учням зростати вірними синами і дочками рідної землі, примножувати її могутність своєю наполегливою працею на багатій ниві країни знань. Депутат райради О.С.Рубан, давши пораду учням впевненими кроками йти до поставленої мети і “тримати марку Райгородоцької школи”, вручила подарунки першокласникам.

Кожен із виступаючих зичив усім присутнім миру та злагоди, а настоятель Райгородоцької церкви отець Євгеній, що був присутній на святі, благословив початок навчального року і окропив святою водою усіх присутніх. Після цього – перший урок, що пройшов цього річ під гаслом “Ми – нація єдина!”.

Тож сподіваємось, що посіяне учителями в дитячі душі добірне зерно глибоких думок і світлих почуттів, дасть гарну прорість і щедрим буде ужинок виплеканих в юних душах честі, мужності, доброти і любові.

Н.В.Козак, вчитель
Райгородоцької школи.