Додому НОВИНИ Влада і громада Петро Порошенко: “Україна була, є і буде!”

Петро Порошенко: “Україна була, є і буде!”

474
ПОДІЛИТИСЬ

17 січня Президент України Петро Олексійович Порошенко в рамках візиту до Житомирської області побував на Бердичівщині.

У Бердичеві в приміщенні музично-драматичного театру на Європейській він зустрівся з активом області. Зустріч пройшла у теплій, дружній атмосфері, і розпочав він її особистим виконанням Гімну України. Його підтримали всі присутні.

Президент із болем у серці поділився викликами та проблемами, що нині стоять перед країною, яка вже шостий рік знаходиться у стані неоголошеної війни. Це, зокрема, упо-вільнений ріст економіки, що не дає змоги вирватись людям із бідності, безробіття, що змушує людей шукати роботу за кордоном, корупція та інше.

Разом із тим, як зазначив Президент, спільними зусиллями вдалося й чимало зробити, чим ми вправі гордитись. Перш за все, це наша захисниця – армія, яка зуміла відстояти країну і з кожним роком нарощує свою міць. Запрацювала оборонна промисловість – Збройні Сили України отримують сучасну високотехнологічну зброю, у тому числі нові розробки ракетної техніки, танки, артилерійські системи.
Нам також вдалося захистити нашу головну ідентичність – українську мову.

Проходять, хоч і не так швидко, як того хотілось, реформи: правоохоронних органів, медицини, освіти.

Країною крокує децентралізація, яка дасть змогу мешканцям об’єднаних територіальних громад самим заробляти кошти і розвиватись, а не залежати від центральної влади. Приємно, що першопроходцем у цьому плані є Житомирська область, та й у Бердичівському районі вже створено чотири ОТГ, неохопленими залишилась невелика кількість сіл.

Зі сльозами на очах Петро Олексійович розповів про величезну роботу по отриманню Томосу, створенню єдиної помісної православної Церкви – Православної Церкви в Україні, у що вже майже ніхто не вірив.

Свій виступ він закінчив словами: “Україна була, є і буде!”.

А перед цією зустріччю Президент побував на полігоні, де вручив штандарт спецназівцям, які дислокуються в Бердичеві, та відзначив кращих військовослужбовців Сил спеціальних операцій.

Повертаючись із полігону, Петро Порошенко та його супроводжуючі зупинились в Скраглівці біля ставка, де місцева молодь грала у хокей саморобними ключками, поспілкувались із ними та сфотографувались на згадку.

А вже через день скраглівські спортсмени отримали від Президента приємний сюрприз – справжній хокейний інвентар.

Галина Кудлай, голова Райгородоцької ОТГ.