Додому НОВИНИ Влада і громада Питаннями безпечної та смачної їжі зайнялись у Семенівській громаді

Питаннями безпечної та смачної їжі зайнялись у Семенівській громаді

813
ПОДІЛИТИСЬ

Питання впровадження системи харчової безпеки цього тижня обговорила з керівниками та працівниками харчоблоків закладів освіти Семенівської ОТГ консультант ТОВ «Консалтинг Систем Менеджмент Груп» Ганна Кернична.

У процесі обговорення його учасники здійснили діагностичний аудит з виїздом на місце в школи сіл Великі Низгірці, Іванківці та Семенівка.

Немає жодного навчального закладу, де б з часу утворення громади не відбулися позитивні зміни на харчоблоках: у Красівці замінили тепломережі та внутрішні системи водопостачання, обладнання санвузлів для персоналу; в Іванківцях провели заміну внутрішніх та зовнішніх мереж водопостачання та каналізації, встановили мийки; у Великих Низгірцях замінили меблі в їдальні; у Семенівці – підвід води до цеху сирої продукції; у Хажині замінили бойлер, провели ремонт та забезпечили меблями обідню залу. Окрім цього, в громаді закупили нові електроплити для Іванковецької, Семенівської, Хажинської, Великонизгірецької та Красівської шкіл.

Тож із закінченням карантину тут очікуємо нових якісних змін у харчуванні дітей, роботу над впровадженням яких уже розпочали. Наразі за зверненням сільського голови Наталії Семенюк внесено зміни до кошторису і триває робота з повної модернізації харчоблоку Хажинської ЗОШ, яка здійснюється за кошти державного фонду регіонального розвитку в рамках проєкту термосанації школи. Так що незабаром цей заклад матиме сучасний харчоблок із оновленим технологічним обладнанням та комунікаціями. В Іванковецькому дитячому садку вже провели повний ремонт кімнати готової продукції, а в Семенівському – замінили підлогу в обідній залі.

«Протягом тривалого часу ми спілкувались із учнями та їх батьками з приводу поліпшення меню та умов приготування їжі. Для цього використали досвід відомого ресторатора Клопотенка, який розробив спеціальну рецептуру дитячого харчування. Тому в новому навчальному році наші кухарі будуть доповнювати меню стравами, які подобаються учням. Крім того виготовлятимуть різноманітну здобу, для чого закупили додаткові духові шафи», – зазначила начальник відділу освіти, молоді та спорту Семенівської об’єднаної громади Людмила Колесник.

Прес-служба Семенівської ОТГ.