Додому ІНФОРМАЦІЯ Платники мають право звернутися до органів ДФС у разі неотримання повідомлення про...

Платники мають право звернутися до органів ДФС у разі неотримання повідомлення про сплату податку на нерухоме майно або незгоди з нарахованою сумою такого податку

286
ПОДІЛИТИСЬ

Бердичівська ОДПІ повідомляє, що у 2018 році фізична особа, яка володіє житловим будинком загальною площею понад 120 кв.м, квартирою площею понад 60 кв.м або різними типами об’єктів нерухомості понад 180 кв.м, повинна сплатити до бюджету податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

Податкове повідомлення-рішення про сплату суми податку та відповідні платіжні реквізити буде направлено платнику податку – фізичній особі за місцем її податкової адреси (місцем реєстрації) до 1 липня 2018 року. Фізична особа повинна сплатити податок протягом 60 днів з моменту отримання такого повідомлення-рішення. За порушення терміну сплати податку платник притягується до відповідальності контролюючим у вигляді штрафу у розмірі від 10 до 20 % своєчасно несплаченої суми.

З метою недопущення несвоєчасної сплати податку на нерухоме майно або неотримання податкового повідомлення-рішення на сплату цього податку, при виникненні розбіжності чи незгоди із сумою нарахованого податку, Бердичівське ОДПІ запрошує платників з письмовою заявою до фіскального органу за місцем проживання (реєстрації) для проведення звірки даних.

У разі виявлення розбіжностей між даними контролюючого органу та даними, підтвердженими платником податку на підставі оригіналів відповідних документів (документів на право власності), контролюючий орган проводить перерахунок суми податку і направляє повідомлення-рішення, попереднє повідомлення-рішення вважається скасованим.

Бердичівська ОДПІ.