Додому НОВИНИ Влада і громада Повертаючись до стану автодоріг

Повертаючись до стану автодоріг

419
ПОДІЛИТИСЬ

Останнім часом до народного депутата України Олександра Ревеги надходять численні звернення мешканців селища Гришківці стосовно незадовільного стану ділянки автодороги від шляхопроводу поруч із бердичівською об’їзною та до самого Бердичева. Ця ділянка, що проходить безпосередньо через Гришківці, дійсно стратегічна не лише для селища, але й для мешканців міста та всіх прилеглих населених пунктів. Інтенсивність руху тут значна, транспорт постійно курсує до таких міст як Вінниця, Хмільник, Житомир.

Після минулої зими асфальтобетонне покриття цього відрізку дороги у багатьох місцях прийшло в непридатний для руху транспорту стан. Вибоїни збільшуються у розмірах ледь не щодня. Полотно дороги покрите вибоїнами, є місця, де на десяти квадратних метрах нараховується до 25-30 вибоїн площею 0,4-0,9 кв. м.

Враховуючи нагальні потреби людей народний депутат звернувся до керівництва служби автомобільних доріг у Житомирській області, яка обслуговує цю територію, з вимогою невідкладно вирішити питання ремонту цього відрізку автодороги.

Олександр Ревега уважно слідкуватиме за вирішенням цієї проблеми, адже від цього залежить як життя і здоров’я людей, так і зниження матеріальних збитків від пошкодження автобусів та особистого транспорту громадян.

Прес-служба народного депутата України.