Додому ІНФОРМАЦІЯ Повідомлення про громадські слухання

Повідомлення про громадські слухання

577
ПОДІЛИТИСЬ

ПОВІДОМЛЕННЯ
про врахування пропозицій громадськості у проект містобудівної документації щодо розробки
“Детального плану території для розміщення відокремленої фермерської садиби та тваринницького комплексу на орендованій земельній ділянці за межами населеного пункту Гардишівської сільської ради для ведення фермерського господарства “Мальок””

Замовник: Бердичівська районна державна адміністрація.
Розробник: ФОП Морозова Л.В.
Мета розробки ДПТ: Визначення можливості розміщення об’єктів для ведення фермерського господарства, параметри забудови ділянки.
Основні техніко-економічні показники ДПТ:
1. Площа земельної ділянки – 1,23 га.
2. Площа забудови – 1150 м.кв.
3. Площа дорожнього покриття – 1950 м.кв.
Ознайомлення з матеріалами ДПТ: у відділі будівництва та архітектури райдержадміністрації (м. Бердичів, пл. Соборна, 23).
Відповідальна особа: начальник відділу будівництва та архітектури Бердичівської райдержадміністрації Смірнова Н.А. (4-14-09).
Подання пропозицій з 17.09.2015 року по 17.10.2015 року.
Пропозиції до проекту ДПТ можуть подаватися до відділу будівництва та архітектури Бердичівської райдержадміністрації особами, визначеними частиною сьомою Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 року №555.
Громадські слухання щодо врахування пропозицій громадськості відбудуться в приміщенні Бердичівської райдержадміністрації 19.10.2015 року о 14.00 год. Запрошуємо всіх бажаючих.