Додому ІНФОРМАЦІЯ Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря

Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря

422
ПОДІЛИТИСЬ

Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел

ПП “Слободище” (Житомирська обл, Бердичівський р-н, с.Слободище, вул.Карпенка, буд.1) має намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами. Основна діяльність підприємства – вирощування зернових та технічних культур, відгодівля ВРХ для отримання м’ясо-молочної продукції. Викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря відбуваються при вирощуванні та утриманні великої рогатої худоби; при прийманні, переробці, зберіганні та розвантаженні зерна; при зварювальних роботах; при зливі, наливі та зберіганні нафтопродуктів; при роботі котла, що працює на дровах; при роботі дизель-генератору; при мийці технологічного обладнання, інвентарю та дезінфекції виробничих приміщень; при закачуванні фреону в холодильні системи.

Перелік видів забруднюючих речовин, які викидаються в атмосферне повітря стаціонарними джерелами: аміаку, метану, речовин у вигляді суспендованих твердих частинок, хлору, натрію гідроокису, ангідрид сірчистий, фреону, вуглецю оксид, азоту діоксид, діоксид вуглецю, вуглеводнів граничних СІ2-С19 (розчинник РПК-265 П та інш.), заліза оксиду (в перерахунку на залізо), марганцю та його з’єднань (в перерахунку на діоксид марганцю), НМЛОС.

Як виявив розрахунок приземної концентрації забруднюючих атмосферу речовин на існуючий стан, долі приземної концентрації по всіх ЗР, на всіх розрахункових точках як на межі, так і за межами СЗЗ, не перевищують ГДК (ОБРВ) атмосферного повітря. Існуючі величини викидів від всіх джерел викидів пропонується прийняти як дозволені.

Обґрунтовуючі матеріали для отримання дозволу на викиди направляються на узгодження в Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації.

Контактні дані: з зауваженнями звертатись до Бердичівської райдержадміністрації за адресою: 13300, м. Бердичів, Соборна Площа, 23. е-таіі: bегd@Ьегdісhеv-гda.gоv.ua, тел. (04143) 4-26-00. Із пропозиціями звертатись до керівництва ПП “Слободище” за тел: 096-16-182-51.