Додому ІНФОРМАЦІЯ Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря...

Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел

806
ПОДІЛИТИСЬ

ТДВ “ШБУ № 35” має намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами, які розташовані за адресою: Житомирська обл., Бердичівський р-н, с. В. Низгірці.

Основна діяльність – виробництво асфальтобетонної суміші. Під час здійснення виробничої діяльності відбуваються викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами в кількості, т/рік: сполуки азоту – 0,899; вуглецю оксид – 0,215; речовини у вигляді суспендованих твердих частинок – 3,232, метали та їх сполуки – 0,0004, неметанові леткі органічні сполуки – 2,373, метан – 0,008.

Як виявив розрахунок забруднення атмосферного повітря концентрації забруднюючих речовин у приземному шарі атмосфери на існуючий стан не перевищують ГДК (ОБРВ) атмосферного повітря населених міст за межами СЗЗ по всім забруднюючим речовинам. Обґрунтовуючі матеріали для отримання дозволу на викиди направляються на узгодження в Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації.

Громадські організації та окремі громадяни зауваження тд пропозиції можуть надсилати у Бердичівську районну державну адміністрацію протягом 30 днів з дати опублікування інформації в газеті за адресою: м. Бердичів, пл. Соборна, 23, або звертатись за тел. (041 43) 2-10-96.

Розробник обґрунтовуючих матеріалів кс “Груп”, тел. (0412) 42-08-76.