Додому ІНФОРМАЦІЯ Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне...

Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел

426
ПОДІЛИТИСЬ

ТОВ “Бофіка” має намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами для джерел викидів, які розташовані за адресою: Житомирська обл., м. Бердичів, вул. Мостова, 16.

Джерела забруднення атмосферного повітря – котли, що працюють на природному газі. Перелік видів забруднюючих речовин, які викидаються в атмосферне повітря стаціонарними джерелами: вуглецю оксид, азоту оксиди, метану, ртуті.

Як виявив розрахунок приземної концентрації забруднюючих атмосферу речовин на існуючий стан, долі приземної концентрації по всіх ЗР, на всіх розрахункових точках як на межі, так і поза межами СЗЗ, не перевищують ГДК (ОБРВ) атмосферного повітря. Існуючі величини викидів від всіх джерел пропонується прийняти як дозволені.

Обгрунтовуючі матеріали для отримання дозволу на викиди направляються на узгодження в Держуправління охорони навколишнього природного середовища ЖОДА.

Розробник обгрунтовуючих матеріалів екологічний центр ПП “Матрикс Груп” – м. Житомир, вул. Небесної Сотні, 44, кв.3, тел. (0412) 42-08-76.

Зауваження та пропозиції громадськості щодо отримання дозволу на викиди надсилати в місячний термін до Бердичівської міської ради за адресою: Житомирська область, м. Бердичів, пл. Центральна, 1, або за телефоном (04143) 2-00-41.