Додому ІНФОРМАЦІЯ Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря...

Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел

508
ПОДІЛИТИСЬ

ТОВ “СІГНУМ ГАЗ ГРУП” має намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами для джерел викидів, які розташовані на двох майданчиках:

  • Житомирська обл., м. Бердичів, вул. Житомирська, 76;
  • Житомирська обл., м. Бердичів, вул. Житомирська, 98/2.

Викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел відбуваються під час зливу,наливу та зберіганні скрапленого вуглеводневого газу.

Перелік видів забруднюючих речовин, які викидаються в атмосферне повітря стаціонарними джерелами: пропан, бутан.

Як виявив розрахунок приземної концентрації забруднюючих атмосферу речовин на існуючий стан, долі приземної концентрації по всіх ЗР, на всіх розрахункових точках як на межі, так і поза межами СЗЗ, не перевищують ГДК (ОБРВ) атмосферного повітря. Існуючі величини викидів від всіх джерел пропонується прийняти як дозволені.

Обгрунтовуючі матеріали для отримання дозволу на викиди направляються на узгодження в Держуправління охорони навколишнього природного середовища ЖОДА.

Розробник обгрунтовуючих матеріалів екологічний центр ПП “Матрикс Груп” – м. Житомир, вул. Небесної Сотні, 44, кв. 3, тел. (0412) 42-08-76.

Зауваження та пропозиції щодо отримання дозволу на викиди по майданчиках надсилати в місячний термін до Бердичівської міської ради за адресою: Житомирська область, м. Бердичів, пл. Центральна, 1 або за телефоном (04143) 2-00-41.