Додому ІНФОРМАЦІЯ Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин

Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин

1044
ПОДІЛИТИСЬ

Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел:
ТОВ “Полімер-Техбуд” (Житомирська обл., м.Бердичів, вул. Воровського, 12) має намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами. Основна діяльність – виробництво полімерних будівельних матеріалів.

Перелік видів забруднюючих речовин, які викидаються в атмосферне повітря стаціонарними джерелами: вуглецю оксид, суспендовані частинки, оцтова кислота, тощо. Як виявив розрахунок забруднення атмосферного повітря – концентрації забруднюючих речовин у приземному шарі атмосфери не перевищують ГДК (ОБРВ) атмосферного повітря населених міст як на межі, так і поза межами СЗЗ, по всіх забруднюючих речовинах, на всіх розрахункових точках.

Обгрунтовуючі матеріали для отримання дозволу будуть здані на погодження в Управління екології та природних ресурсів Житомирської державної адміністрації.
Контактні дані:

Громадські організації та окремі громадяни із зауваженнями  можуть звертатись до  Бердичівської міської ради за адресою: м.Бердичів, пл. Центральна, 1, тел. (04143) 2-00-64.

Із пропозиціями звертатися до керівництва ТОВ “Полімер-Техбуд” за тел. (04143) 4-57-12.