ПОДІЛИТИСЬ

Щороку Бердичівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводить конкурс творчості та мистецтва “Повір у себе, і в тебе повірять інші” серед дітей та молоді з функціональними обмеженнями віком від 6 до 23 років. Метою цього конкурсу є розвиток творчих здібностей дітей та молоді з функціональними обмеженнями, самоствердження та реалізація їх талантів, сприяння їх інтеграції в суспільство, а також привернення уваги громадськості до проблем дітей та молоді з особливими потребами. Діти повинні знати, що у них вірять і вірять у їх можливості.

Усі бажаючі подали до районного центру СССДМ художні роботи в жанрах декоративно-прикладного, ужиткового, образотворчого мистецтва, показали свої вміння і таланти у номінаціях малюнок, вироби з бісеру, декоративні вироби. Малюнки, аплікація, орігамі приваблювали чудово підібраними кольорами та цікавими задумками. У кожній роботі відчувалися теплота душі, доброзичливість і сонячний настрій, які хлопчики й дівчатка передавали за допомогою акварелі, бісеру, стрічок та інших матеріалів.

Теплими та щирими словами звернулася до дітей та батьків директор районного центру СССДМ Олена Продеус. Вона побажала усім успіхів та віри у власні сили, щоб Господь на протязі життя зігрівав своєю ласкою і благодаттю.

У конкурсі взяли участь 31 учасник. Учасники конкурсу посіли почесні місця: Кирилюк Анастасія (с.Гальчин) – ІІІ місце,  Стеценко Петро (КНЗ Бердичівська спецшкола-інтернат ) – ІІІ місце, Озадовський Ілля (КНЗ Бердичівська спецшкола-інтернат ) – ІІІ місце, Мінчук Валентина (с. Журбинці) – ІІ місце, Кочетков Єгор (с. Дубова) – ІІ місце, Беднар Денис (с. Половецьке) – І місце. Під оплески рідних, друзів та однокласників учасників та  переможців у різних номінаціях нагородили грамотами та подарунками.

Усі присутні переглянули цікаву та насичену номерами концертну програму. Діти з особливими потребами мали можливість не тільки представити свої творчі роботи, а й презентувати свої вірші, співати пісні.

Гостей свята привітала помічник народного депутата України О.Ревеги Інна Солодка, яка у своєму виступі наголосила, що у будь-якій ситуації треба зберігати віру в себе й оптимізм, щоб нескінченною, світлою та щедрою на добро і вдачу була життєва дорога, щоб повнилася вона радістю й достатком та щоб діти ніколи не втрачали віри, надії, любові.

Усім діткам та їхнім батькам миру, душевного спокою, благополуччя, здоров’я, здійснення мрій, віри бажала керуюча справами районної ради Лариса Савенко.

Усі діти старалися і змогли показати свої вміння та здібності, що кожен із них є найкращим.

Назва конкурсу “Повір у себе” найбільш об’єктивна і підкреслює суть фестивалю: щоб реалізуватися треба повірити в себе. І таким особливим дітям це вдається – це величезна заслуга особисто їхня, їх педагогів та батьків. Тож побажаємо нашим учасникам фестивалю та іншим молодим людям, у яких існують фізичні обмеження, залишатися завжди впевненими в собі. Якщо будете такими, завжди будете досягати успіхів!

Бердичівський районний центр СССДМ