Додому НОВИНИ Влада і громада Погляд з провінції

Погляд з провінції

279
ПОДІЛИТИСЬ

Ми щоденно дивимось і слухаємо звернення Президента України Володимира Зеленського, виступи інших високопосадових осіб держави а також відомих блогерів. Комусь віримо, а комусь не віримо. Тому цікаво було б дізнатись думку пересічних громадян щодо актуальних по-дій, так би мовити «з провінції». Розмовляємо з Ольгою Дмитренко, мешканкою села Старий Солотвин:

– Ольго Варфоломіївно, тільки коротко, що ви думаєте про мирні переговори з Росією, на чому наполягають лідери деяких країн?

– На мирні переговори треба йти з миром, а не з обстрілом цивільних гуманітарних колон, житлових будинків, шкіл, лікарень. Говорити про мир і в той же час анексувати Запорізьку та Херсонську області – це блюзнірство.

– Останнім часом деякі наші політики та окремі журналісти почали розповсюджувати фейки про начебто конфлікт між Зеленським та Залужним.

– Нехай вони, ці «диванні вояки» згадають давню українську мудрість – «Коней на переправі не міняють». Я особисто чула, як Залужний в одному з інтерв’ю сказав такі слова: «В нас з Президентом повне взаєморозуміння – він робить свою справу, а я свою».

Нашим людям мабуть вже пора, а особливо у цей важкий період, позбутися давньої української традиції – в боротьбі за гетьманство лити бруд наліво та направо, вносячи непотрібні чвари у суспільство.

І на завершення скажу: я дитиною бачила війну 1941-1945 років. І пам’ятаю з якою радістю ми зустрічали повідомлення про перемогу. І тому нині молюся, щоб дочекатись світлої миті перемоги і у цій війні.

– Дякую.

Володимир КРАВЧЕНКО