Додому НОВИНИ Влада і громада Подарунок афганців дітям Швайківської школи

Подарунок афганців дітям Швайківської школи

535
ПОДІЛИТИСЬ

“Праця не тільки там, де людина сіє хліб або садить дерево. Найбільш тонка, найбільш складна праця, коли людина приходить до людини, бачить у її очах, читає “поміж рядків” її поклик про допомогу. Ця праця є вищою мірою людського духу”
В. О. Сухомлинський

Колектив Швайківської школи та батьки учнів висловлюють щиру вдячність районній спілці воїнів-афганців за бездоганну організацію поїздки до Межигір’я, етнокомплексу “Українське село” та кіностудії “Вікторія”. Завдяки вам ми змогли доторкнутись до пам’яток Київщини, почути багато захоплюючого й нового. Цікавий маршрут, уважність та добре відношення – вражень залишилось багато.

“Мені сподобалась поїздка. Я відвідав дуже гарні місця. За позитивні враження хочу подякувати нашим спонсорам – спілці воїнів-афганців. Ця поїздка надихатиме нас на нові звершення”.

Костюченко А., 6 клас

“Учні 6 класу та їхні батьки висловлюють подяку воїнам-афганцям за поїздку до Києва, яку ми отримали за звання “Кращий клас року”. Протягом року ми наполегливо працювали, набравши найбільшу кількість балів, за що отримали гідну винагороду. Нам було дуже весело і цікаво. Ми дізналися багато нового про українське село та історію його домівок. Дякуємо вам за все”.

Гладишевська В., Наумчук П., Степанчук О., 6 клас

“26 травня 2017 року на святі “Останнього дзвоника” найкращий клас 2017року у Швайківській школі отримав подарунок від воїнів-афганців: екскурсійну поїздку до міста Києва. До цієї поїздки долучилися і ми, призери районного етапу Всеукраїнських олімпіад.

Подорож відбулася 6 червня 2017 року за маршрутом: Межигір’я, “Українське село” та кіностудія “Вікторія”.

Завдячуючи спілці воїнів-афганців ми отримали масу емоцій та стимул до звершення нових висот у навчанні та житті школи. Дякуємо Вам, воїни-афганці!”

Трохимчук М., 11 клас

“У прекрасній поїздці чарівними місцями Київщини я дізнався багато нового, незвичайного і цікавого. Дуже дякую нашим любим ветеранам Афганської війни за цю веселу і чудову подорож”.

Курячий О., 10 клас

Бажаємо Вам, дорогі воїни-афганці, усіх благ, здоров’я, процвітання та Божого благословення на всі Ваші добрі справи.