Додому НОВИНИ Влада і громада Подвиг земляків закарбовано в назвах вулиць

Подвиг земляків закарбовано в назвах вулиць

401
ПОДІЛИТИСЬ

Зі слів вдячності родині за виховання сина розпочалося засідання виконкому Бердичівської міської ради, що проходило 16 грудня. Міський голова зачитав Указ Президента України і вручив Орден “За мужність” ІІІ ступеня, яким був удостоєний Сергій Гадіулін посмертно, матері Героя – Олені Федорівні. Трагічна звістка про загибель Сергія Гадіуліна надійшла 16 листопада 2015 року. 29-річний розвідник в/ч 4050 загинув  виконуючи бойове завдання біля населеного пункту Золоте, що на Луганщині. До війни чоловік працював на підприємстві “Ритм”. У 2014 році Сергій Гадіулін пішов добровольцем до лав Житомирського батальйону територіальної оборони, відслуживши рік, повернувся додому, а потім знову виявив бажання служити Батьківщині в АТО у складі новосформованої моторизованої бригади.

Пам’ять про подвиг наших земляків житиме вічно, їхні імена увіковічнюють в камені, в їхню честь називають вулиці. Так, з пропозицією змінити назву провулків, які ще потребують перейменування відповідно до закону про декомунізацію, іменами бердичівських Героїв виступила керуюча справами виконкому Надія Мохно. На розгляд членів міськвиконкому вона запропонувала провулок Карла Маркса в центрі міста перейменувати на честь Сергія Гадіуліна, а провулок Червонотравневий в мікрорайоні Корнилівка назвати ім’ям Радіслава Атішева, з яким Бердичів прощався в травні цього року.

Члени виконкому підтримали цю пропозицію. Пам’ять про цих хлопців, які віддали свої життя задля нашого спокою та світлого майбутнього української держави, завжди житиме в наших серцях. На завершення розгляду цього питання міський голова Василь Мазур поставив перед комунальниками завдання привести до належного стану дорожнє покриття, освітлення вулиць та провулків, які уособлюють подвиг земляків.

Тамара Дроботюк