Додому НОВИНИ Влада і громада Подорож до Львова

Подорож до Львова

298
ПОДІЛИТИСЬ

Незабутні враження залишають подорожі, оскільки вони відкривають перед нами щось нове, цікаве, незвідане. 27-28 травня колектив ЗОШ №6 побував в екскурсійній поїздці у Львові. Це була незабутня змістовна подорож, і у нас залишилось багато приємних вражень.

Львів славиться своєю багатовіковою історією. Саме місто заснував князь Данило Галицький і назвав його на честь молодшого сина Лева. Екскурсовод розповіла нам багато цікавого про історію  заснування міста та його легенди. Проникнути  духом міста, духом, який і до сьогодні доносить таку незвичну і, навіть, таємничу атмосферу середньовіччя допомогли нам історичні пам’ятники, біля яких ми загадували бажання. А ще Львів чарує своєю енергетикою, дружньою аурою, ароматом кави, милими серцю цікавинками – копальнею кави, майстернею шоколаду.

Бути у Львові й не долучитися до прекрасного – нонсенс. Ми відвідали Львівський театр опери та балету ім. Соломії Крушельницької, який є окрасою міста. Чудові рельєфи, скульптури, картини, мармурові декорації та ковані вироби, що прикрашають дзеркальний зал та зал глядачів, а ще чудова гра акторів – все це зробили наш вечір, присвячений високому мистецтву, просто незабутнім.

На другий день нашої подорожі ми піднялися на Високий Замок. Там оглянули панораму міста, старої та нової частини, з висоти пташиного польоту. З позитивними емоціями та гарним настроєм ми повернулись додому.

Дирекція, колектив та профком ЗОШ №6 висловлюють подяку голові профспілки освітян Цвєтковій Анжелі Микитівні за сприяння в організації поїздки до міста Лева.

І.А. Шевчук.