Додому НОВИНИ Подорож до Львова.

Подорож до Львова.

1389
ПОДІЛИТИСЬ

На початку травня учні та вчителі Слободищанської ЗОШ І–ІІ ступенів здійснили подорож до столиці Західної України – міста Львова. Це була цікава  та захоплююча поїздка.

Кожна вуличка Львова наповнена стародавнім шармом, ароматами кави і архітектурною довершеністю. Кожен його елемент приховує цікаві історії, загадкові легенди. Львів завжди неповторний. Він – історія, яка втілена у силуетах архітектурних композицій. Це місто, яке “охороняють” кам’яні благородні леви та яке змусить вас повірити в мрію.

Розпочалась наша подорож з оглядової екскурсії на автобусі, що проходила центральною та старою частинами міста. Діти з захопленням слухали цікаві розповіді екскурсовода про історію стародавнього Львова. Ми змогли побачити з вікон автобуса старовинні храми, величні палаци, найвидатніші пам’ятки та споруди.

Після оглядової екскурсії ми відвідали собор Святого Юра. Всі були вражені архітектурою, скульптурою та історією його створення. Собор Святого Юра побудований в стилі пишного бароко, прикрашений монументальною скульптурою видатного скульптора Іоанна Пінзеля. Фасад увінчує фігура святого Юрія Змієборця – покровителя не тільки собору, але й міста Львова.

Далі ми мали нагоду побувати у середньовічному світі лицарів та пригод, а саме відвідали музей старовинної зброї “Міський арсенал”. Піднялися на найвищу гору міста Високий замок (413 метрів над рівнем моря і близько 130 метрів над рівнем середмістя) і оглянули місто Лева з висоти пташиного польоту. Ці краєвиди не можуть залишити байдужим жодного, хто наважився сюди піднятися.

Мандруючи містом, ми потрапили у таємничі підземелля “Копальні кави” та завітали до королівства шоколаду – “Майстерні шоколаду”. А також поласували смаколиками в майстерні карамелі. Це надзвичайні місця, де панує неперевершена захоплююча атмосфера.

Наша подорож завершилась поїздкою до Шевченківського гаю. Це мальовничий парк, в якому знаходиться одна з найбільших перлин міста – Музей народної архітектури та побуту у Львові. Для порятунку пам’яток дерев’яної архітектури, предметів побуту і зразків народного мистецтва сюди було завезено з усієї України будівлі, господарсько-виробничі споруди, храми.

Велику подяку висловлюємо організаторам цієї поїздки, а саме: директору школи Чумак Ж.Є., власнику туристичної фірми “Мандри з нами” Савчуку А.М. Шановний Андрій Миколайович! Щиро дякуємо Вам за підтримку і допомогу в організації поїздок наших дітей до різних куточків країни, кожен учасник яких отримує незабутні враження та спогади. З Вашою турфірмою комфортно, надійно та цікаво. Співпраця з Вами завжди приємна, сподіваємось і на подальшу підтримку та допомогу.

Вчительський та учнівський колективи Слободищанської школи.