Додому НОВИНИ Медицина Подяка і шана всім вам, хто на варті здоров’я стоїть

Подяка і шана всім вам, хто на варті здоров’я стоїть

831
ПОДІЛИТИСЬ

Цими днями багато вітань на свою адресу приймали медичні працівники. Люди, які і вдень, і вночі стоять на варті життя та здоров’я бердичівлян, безумовно заслуговують на те, щоб висловити їм слова глибокої шани і вдячності та низько вклонитися.

З нагоди професійного свята бердичівських медиків вітали у гостинній залі міського Палацу культури. На всіх етапах історичного буття найгуманнішою, найблагороднішою сферою людської діяльності була і залишається праця лікаря. Складна, відповідальна – вона завжди знаходиться в зоні особливої поваги.

Медичну громаду привітав міський голова. “Від усієї бердичівської громади хочу вам сказати: “Велике дякую!”. Ви кожного дня стоїте на варті нашого здоров’я і втілюєте віру в те, що все буде добре. Гарна слава про бердичівську лікарню йде по всій Україні, і починається вона з Центру жінки…

Бажаю вам гідно пережити реформу, дочекатися якнайшвидшого її завершення. І щоб ви були від цієї  реформи щасливі, а ми – здорові. Дай Бог, щоб ми пройшли всі ті труднощі, які нас чекають, гідно, достойно, і медицина Бердичева була на належному рівні”, – сказав Василь Мазур.

Завітав на урочистості до Дня медичного працівника депутат Верховної Ради України Олександр Ревега. Він пообіцяв усіляко сприяти (там, де це від нього залежить) вирішенню державних справ у галузі охорони здоров’я. Та, в першу чергу, народний депутат звернувся до медичних працівників із словами вдячності та щирих привітань з нагоди професійного свята. “Хочу побажати, щоб ви були щасливі. Щоб у вас завжди був гарний настрій і бажання йти на роботу. Щоб ви були технічно і фінансово забезпеченими. А те, що від мене залежить, я буду робити, допомагати вашій галузі”, – зауважив Олександр Ревега.

Народний депутат скромно промовчав… Але нагадав про те міський голова, що за підтримки Олександра Ревеги для медицини Бердичева зроблено чимало добрих справ. Так, після нещодавніх відвідин мером і нардепом інфекційного відділення, там з’явилися нові меблі. Також посадовці звернули увагу на те, що у медперсоналу був різний одяг. І вже на професійне свято Олександр Ревега подарував сертифікат на 41 комплект медичного одягу для інфекційного відділення. Також народний депутат повідомив, що цими днями подав заявку до Кабінету Міністрів України на виділення коштів для закупівлі техніки підрозділу  швидкої допомоги. “У нас ще непочатий край роботи. По деяких відділеннях є напрацювання, і їх треба зреалізувати”, – наголосив міський голова. Василь Мазур подякував Олександру Ревезі за те, що він не стоїть осторонь позитивних процесів, які відбуваються в медицині.

Із привітальним словом до колег звернулася головний лікар Бердичівської міської лікарні Лариса Бабікова. Вона подякувала колегам за непросту роботу в умовах реформ, побажала гарного настрою і віри в те, що праця медичного працівника буде достойно оцінена. Серед іншого Лариса Бабікова наголосила, що гарний настрій у медичних працівників був створений завдяки вчасно отриманій заробітній платі. Головний лікар подякувала за це міській владі. А також за те, що бердичівська лікарня постійно оновлюється, отримує медичне обладнання та все необхідне, відзначивши сприяння у цьому народного депутата Олександра Ревеги. Слова солідарності із колегою висловила і очільниця Центру первинної медико-санітарної допомоги Наталія Хорошун.

Кращі медичні працівники Бердичева були відзначені грамотами та подяками. Традиційно вітали і ветеранів галузі, медиків-донорів та спортивну команду місцевих медиків-спортсменів на чолі із завідувачем травмпункту Петром Чиркою. Також присутні бурхливими оплесками зустріли новину про те, що напередодні професійного свята гінекологічне відділення на чолі із завідуючим Віктором Мельничуком отримало почесну відзнаку “Чиста лікарня – безпечна для пацієнта”.

Наступного дня народний депутат України Олександр Ревега вітав кращих фахівців галузі охорони здоров’я Бердичівського району. Він вручив подяки та грошові нагороди найшанованішим – ветеранам медичної справи.

В обласному госпіталі ветеранів війни Олександру Ревезі окрім привітання медиків цього закладу випала нагода виконати особливу місію – вручити відзнаку Президента України “За участь в Антитерористичній операції” члену цього колективу лікарю Олександру Михайловичу Стоцькому.

Наостанок народний депутат відвідав навчальний заклад, який є справжньою кузнею кадрів для багатьох медичних закладів міста та району – Бердичівський медичний коледж. Разом із керівником цього закладу Вячеславом Шевченком слова вдячності за працю отримали викладачі, співробітники, а головне – студенти, як майбутні представники шанованої професії.

Варто сказати, що спільні заходи з нагоди професійних свят – це не пережитки минулого. Це вияв поваги і шани до людей, до їхнього професіоналізму, самовіддачі, щоденного і безкорисливого милосердя. Добре, що в наших медичних закладах збережена наступність поколінь: ветерани передають свої знання і досвід молоді. Добре, що вдається поступово поліпшувати матеріальну базу наших лікарень. Добре, що є спільне розуміння того, що немає більших цінностей, ніж життя і здоров’я людини. Велике щира людська подяка всім, хто щодня тримає цю почесну варту.

Ірина Левченко.