Додому Вітання Висловлюємо подяку!

  Висловлюємо подяку!

  1545
  ПОДІЛИТИСЬ

  Педагогічний та учнівський колектив Райгородоцької ЗОШ І-ІІІ ст. висловлює щиру подяку керівнику ПП “Зарічне” Барановському Валерію Анатолійовичу в придбанні новорічних подарунків для учнів школи.


  Висловлюємо щиру вдячність районній державній адміністрації, районному відділу освіти, профспілці, колективу Райківської виправної колонії, директорам шкіл району, всім освітянам, рідним та близьким, друзям, сусідам, педколективам Никонівської, Райківської, Садківської шкіл, жителям сіл Осиково, Никонівка та учнім Никонівської школи за моральну і матеріальну підтримку і організації та проведенні поховання чоловіка, батька Чеп’юка Володимира Васильовича.

  З великою вдячністю дружина Чепюк Л.М. та діти.


  Щира подяка!

  Дорогі, милі трудівниці – люди від Бога, міського територіального центру обслуговування пенсіонерів на чолі з директором Т.М. Каверіною, Л.А. Прокопчук, О.І. Тімковою.
  Ми дякуємо Богу, що ви у нас є, турбуєтесь щоденно про нас, маєте чуйні серця і душі.
  Особливо дякуємо соцробітниці В.О.Березюк за чуйність, відповідальність, чесність, безвідмовність, працьовитість.
  Будьте завжди здорові, енергійні. Вітаємо всіх з Новим 2016 роком та Різдвом Христовим, бажаємо міцного здоров’я, щастя, достатку у ваших домівках, доземний вам уклін!

  З шаною і повагою: сім’я Бернацьких.


  Щиросердечно дякуємо адміністрації Бердичівського лісгоспу на чолі з директором О.М. Мудревським та його заступником М.І. Гавронським, інженерам Людмилі Анатоліївні, Віктору Миколайовичу, В’ячеславу і Юрію за їх піклування, за теплі і щирі серця, які завжди поспішають з порадою і допомогою до нас – пенсіонерів.

  Щасливого Нового року та Різдва Христового! Будьте довго молодими, хай вас Бог оберігає та допомагає!

  З повагою та любов’ю сім’я Романа Бернацького.


   

  Я, Косецька Надія Кононівна, щиро дякую небайдужим людям, які підтримали в тяжку хвилину, а саме: депутату районної ради Геннадію Володимировичу Ковалю, Юрію Болеславовичу Івасюку, нашій родині, однокласникам, Ігорю Ігоревичу Бойку, Олександру Миколайовичу Левковському та жителям вул. Радянської.
  Бажаю всім міцного здоров’я, успіхів у житті, в Новому році щоб їх Божа матір оберігала, а Ісус Христос здоров’я дав!

  З повагою, ветеран праці, мати-героїня надія Кононівна Косецька.
  с. Терехове.


  Вітаю з Новим роком, Різдвом Христовим та висловлюю щиру вдячність за допомогу та матеріальну підтримку на лікування мого сина міському голові Василю Костянтиновичу Мазуру, Олександру Геннадійовичу Ястремському, Роману Всеволодовичу Левицькому, Віталію Івановичу Верещаку, Людмилі Іванівні Тимошенко, Галині Іванівні Стукало, Сергію Анатолійовичу Кореновському, народному депутату України Олександру Васильовичу Ревезі.
  Бажаю міцного здоров’я, достатку, миру та злагоди вам та вашим сім’ям!

  З повагою, Світлана Василівна Радченко.