Додому Вітання Подяки

  Подяки

  647
  ПОДІЛИТИСЬ

  Щиро дякую за людяність.
  Коли в моїй родині трапилась біда, вийшла з хати моя мама і заблудилась, на допомогу прийшли люди з добрим і щирим серцем, які підтримали у хвилину, коли панували розгубленість та відчай. Розпочали допомагати шукати голова сільської ради с. Хажин Наталія Семенюк, сусіди Зоя Вік, Валерій Гурський, Віцентин Телішевський, Марія Мельничук, Руслан Камінський, Люба Шевчук, племінники Оксана і Роман Трикіни, мої діти та інші, хто не був байдужий і приєднався до пошуків моєї мами.
  Висловлюю вам щиру вдячність за людяність перш за все та чуйне ставлення до людей. Хай вас Бог боронить, а серця ваші зігріває любов та тепло. Здоров’я вам, безмежного добра.

  З повагою, дочка Світлана, с. Хажин.


  Дякуємо щиро народному депутату України Олександру Ревезі за те, що допоміг відновити скорочені автобусні рейси до нашого села і тепер ми маємо змогу зручно і вчасно добиратись на роботу та в інших потребах до міста.
  Бажаємо йому доброго здоров’я, успіхів у вирішенні важливих питань, Божого благословення на добрі діла!

  З повагою, від імені всіх жителів с. Терехове ветеран праці, мати-героїня Надія Павлівна Косецька.


  Низький уклін і щира вдячність всьому колективу та директору Бердичівського пивоварного заводу Леону Романовичу Ліпецькому за допомогу в організації поїздки сім’ї з обмеженими можливостями в Почаївську лавру та по святих місцях.
  Нехай Господь дарує всім добре здоров’я на довгі літа!

  З вдячністю, сім’я Коніш Ірини Анатоліївни.