Додому НОВИНИ Культура Поетеса із села Слободище Галина Лабознюк презентувала власну збірку віршів “Чому так...

Поетеса із села Слободище Галина Лабознюк презентувала власну збірку віршів “Чому так плачуть небеса…”

1157
ПОДІЛИТИСЬ

Чому так плачуть небеса?
Чи жаль їм мого побратима,
Чи не оплакала його роса,
Чи вже забула Україна,
За кого він віддав життя?…

poetesa17 лютого у будинку культури села Слободище відбулася визначна подія в житті однієї чудової жінки. Та правильніше буде сказати, що визначна подія сталася у житті української поезії, адже Галина Степанівна зробила свій внесок у її розвиток. Слободищани давно знайомі із творчістю поетеси, її вірші друкувалися у районній газеті і завжди знаходили відгук у серцях читачів.

Лабознюк Галина Степанівна народилась у селі Слободище в звичайній сільській родині. В її душі завжди жевріла іскорка поета-лірика, яка ніколи не згасала. Адже вона пише ці чудові твори з самого дитинства. Ця самобутня поетеса з народу закохана в своє рідне село у все те, що її оточує, дарує нам глибокий, пізнаний лише нею, але від того ще прекрасніший світ, якого ми, звичайні люди, навіть не помічаємо. Вона завжди переймається проблемами жителів своєї громади та займає активну громадську позицію. Один за одним на папері почали народжуватися рядки про Україну, природу, людські почуття, рідне село… Так засіяла ще одна зірочка української поезії. У Галини Степанівни багато друзів та однодумців, серед шанувальників її творчості – діти, колеги, учні та всі, кому поетичне слово близьке до душі. На презентації книги поетеса подякувала всім своїм прихильникам та людям, які їй допомагали випустити збірку.

Розділити свято та привітати Галину Лабознюк прийшли жителі села і поважні гості: голова обласної Житомирської “Просвіти”, заслужений журналіст України Святослав Васильчук, краєзнавець, історик, письменник, доцент Житомирського національного агроекологічного університету Геннадій Махорін, помічник-консультант депутата Житомирської обласної ради Микола Преставський, депутат Бердичівської районної ради Надія Мачульська. Кожен мав можливість особисто привітати Галину Степанівну. Друзі дарували квіти та теплі дружні обійми у залі панувала надзвичайна атмосфера свята.