Пожежа зі смертельним фіналом

Пожежа зі смертельним фіналом

167
0
ПОДІЛИТИСЬ

3 грудня о 23:50 до Служби порятунку “101” надійшло повідомлення про пожежу в приватному дерев’яному житловому будинку в с. Малі Гадомці Бердичівського району. На місце події виїхали бійці 39-го професійного пожежного поста. Та по прибуттю о 00:12 з’ясувалося, що через пізнє виявлення та повідомлення про загоряння вогонь вже встиг охопити всю покрівлю дерев’яної оселі та більшість приміщень в середині. З метою мінімізації наслідків пожежі керівник гасіння пожежі залучив на допомогу ще один автомобіль з 9-ї Державної пожежно-рятувальної частини. Під час ліквідації пожежі сусіди повідомили рятувальникам, що в середині може знаходитися власник.

О 00:50 пожежу вдалося локалізувати. У житловій кімнаті фахівці ДСНС виявили тіло загиблого 60-річного господаря.

На ліквідації надзвичайної події працювало 8 рятувальників та 2 пожежні автомобілі. Вогнеборцям довелося 4 рази їздити для забору води до водойми, розташованої близько в 100 м від місця події. О 04:00 пожежу ліквідовано.

Попередня причина пожежі – необережність під час куріння. Остаточна причина та завдані матеріальні збитки від пожежі наразі встановлюються фахівцями.

Охрімець О.І., провідний фахівець
Бердичівського міськрайонного відділу
УДСНС України у Житомирській області,
майор служби цивільного захисту.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ