Додому НОВИНИ Влада і громада Позачергова сесія районної ради: питання субвенцій, виплата допомог, реорганізація закладів освіти

Позачергова сесія районної ради: питання субвенцій, виплата допомог, реорганізація закладів освіти

373
ПОДІЛИТИСЬ

На позачерговій сесії районної ради, яка відбулася 29 серпня 2017 року серед ряду важливих питань розглянуто зміни до районного бюджету на 2017 рік.

Так, Бердичівському району була передбачена субвенція з державного, обласного, селищного та сільських бюджетів:

• Райківською сільською радою для поточного ремонту Райківської ЗОШ І-ІІ ст. – 50 тис. грн.;
• Гришковецькою селищною радою на заходи з відпочинку дітей згідно затвердженого списку 35 533,29 грн.

З обласного бюджету:

• на придбання меблів для оздоровчого табору “Березовий гай” – 105 000,00 грн.;
• на придбання та встановлення димохідної труби під твердопаливний котел Маркушівської ЗОШ І-ІІІ ст. – 50 000,00 грн.;
• будівництво газопроводу с. Никонівка – 500 тис.

З державного бюджету:

• На виплату допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідами І та ІІ групи внаслідок психічного розладу – 51 600,00 грн.

Також з метою забезпечення умов для рівного доступу громадян до якісної освіти, підвищення ефективності заходів щодо розвитку галузі освіти в районі у серпні та грудні 2016 року прийнято рішення про створення опорних навчальних закладів. І як результат, на цій позачерговій сесії районної ради прийнято рішення про Андріяшівську, Гальчинську, Гардишівську філії опорних навчальних закладів, затверджено Положення про філії опорного навчального закладу без статусу юридичної особи та склад комісії з реорганізації.

Слід зазначити, що дана реорганізація не вплине на кількість учнів і вчителів та безпосередньо на навчально-виховний процес в цих закладах, так як Гальчинська та Гардишівська загальноосвітні школи поки-що матимуть, як і раніше, статус шкіл І-ІІ ступенів.

Крім того, на засіданні розглянуто питання та прийнято рішення про затвердження в новій редакції Статутів Озадівської та Райгородоцької загальноосвітніх шкіл та Статуту Гришковецької гімназії. В зв’язку з тим, що ці навчальні заклади є опорними, тому необхідно провести державну реєстрацію закладів, шляхом затвердження статутів в новій редакції.

Прес-служба районної ради.