Додому НОВИНИ Влада і громада Позачергове засідання комісії ТЕБ і НС

Позачергове засідання комісії ТЕБ і НС

408
ПОДІЛИТИСЬ

Голова Бердичівської райдержадміністрації Едуард Томашевський скликав позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. На порядку денному питання щодо ліквідації наслідків надзвичайної ситуації природного характеру, яка виникла в результаті випаду опадів у вигляді крупного граду (діаметр 20 мм і більше), що пройшли 21 вересня 2017 року і призвела до пошкоджень будівель та споруд на території Бердичівського району.

Голова Бердичівської районної державної адміністрації, голова комісії з питань ТЕБ і НС Едуард Томашевський зазначив, що в результаті виникнення даної надзвичайної ситуації, відбулося руйнування окремих конструктивних елементів та покрівель в кількості більше 1300 од., порушенно нормальні умови життєдіяльності населення в кількості більше 2000 осіб та завдано значних матеріальних збитків, остаточна сума яких уточнюється.

З урахуванням усіх пропозицій, члени комісії вирішили: визначити ситуацію, що склалася, надзвичайною ситуацією місцевого рівня; ввести режим підвищеної готовності для підприємств, установ та організацій, які залучаються для ліквідації наслідків НС та привести органи управління і сили цивільного захисту району в режим підвищеної готовності, забезпечити проведення відновлювальних робіт у вихідні дні.

Наразі, відповідними органами приймаються заяви від населення, щодо отримання допомоги на відновлення пошкоджених будівель, підраховується потреба у матеріалах і засобах на відновлення об’єктів соціальної сфери та необхідна сума коштів.

Служби, які задіяні у ліквідації наслідків стихії, працюють у посиленому режимі.

Прес-служба райдержадміністрації