Додому НОВИНИ Влада і громада Поліція Бердичівщини закликає дотримуватися карантинних обмежень у поминальні дні

Поліція Бердичівщини закликає дотримуватися карантинних обмежень у поминальні дні

532
ПОДІЛИТИСЬ

З метою запобігання поширення коронавірусної інфекції органи місцевого самоврядування Бердичівщини обмежують доступ до кладовищ в період поминальних днів. Поліцейські контролюватимуть дотримання карантинних обмежень та забезпечуватимуть правопорядок поблизу місць поховань.

За рішеннями міської ради та районної державної адміністрації у Бердичеві та районі у поминальні дні обмежено доступ до кладовищ для відвідувачів та скасовано рух громадського транспорту до місць поховань.

Поліцейські та нацгвардійці забезпечуватимуть правопорядок та безпеку поблизу цвинтарів, а також контролюватимуть дотримання громадянами карантинних обмежень.

Нагадаємо, відповідно до постанови Кабінету Міністрів №211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» заборонено перебування в громадських місцях без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіратора або захисної маски, у тому числі виготовлених самостійно. Крім того, не можна відвідувати парки, сквери, зони відпочинку, лісопаркові та прибережні зони, крім вигулу домашніх тварин однією особою, переміщатися групою більше ніж 2 особи, крім супроводження дітей, які не досягли 14 років. Також заборонено проведення всіх масових заходів тощо.

Поліцейські закликають жителів Бердичівщини на час дії карантину утриматися від відвідування місць поховань своїх рідних. Дбайте про здоров’я своє та близьких, залишайтеся у ці дні вдома.

Пам’ятайте, що дотримання рекомендацій медиків усіма без виключення громадянами дозволить завершити обмежувальні заходи у коротші терміни. Будьте розсудливими.

Бажаємо вам міцного здоров’я!

Бердичівський відділ поліції Житомирської області