Додому НОВИНИ Влада і громада Поліція Житомирської області повідомляє

Поліція Житомирської області повідомляє

94
ПОДІЛИТИСЬ

Упродовж доби 3 березня на лінію 102 та інші канали комунікації з громадянами надійшло понад 1200 повідомлень про підозрілих осіб, виявлені невідомі предмети, вчинення правопорушень та інші ситуації. Це приблизно утричі більше, ніж у мирний час. За добу поліцейські перевірили до пів тисячі осіб та частину з них доставили до відділів поліції для більш ретельного з’ясування обставин.

Поліцейські продовжують виконувати свої обов’язки, у тому числі передбачені воєнним станом. Не дивлячись на постійну загрозу та повітряні тривоги, вони виїздять на місця подій, надають необхідну допомогу громадянам, патрулюють вулиці населених пунктів області, охороняють стратегічно важливі об’єкти, здійснюють перевірки на блокпостах. Спільно зі співробітниками Служби безпеки України поліцейські Головного управління Нацполіції в області проводять заходи на виявлення та припинення діяльності диверсійно-розвідувальних груп.

Також слідчо-оперативні групи поліції області ретельно документують всі обставини обстрілів мирного населення, фіксуючи військові злочини. Так, нині слідчі розпочали та розслідують понад 30 кримінальних проваджень, пов’язаних із діями нападників. Серед таких по 11 проваджень за ст. 438 (Порушення законів та звичаїв війни) та за ст. 110 (Посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, що у Житомирській області з 22:00 до 6:00 години триває комендантська година. У цей час цивільному населенню заборонено виходити з дому, здійснювати виїзд з населених пунктів та в’їзд до них. Шановні громадяни, знаходьтеся вдома або в укриттях та намагайтеся не виходити на вулиці. Цим ви полегшите роботу правоохоронців та збережете своє життя.

Ситуація в області контрольована. Усі відповідні служби працюють для безпеки жителів регіону.

Шановні громадяни! Закликаємо вас зберігати спокій, дотримуватись правил безпеки та не поширювати у соціальних мережах неперевіреної інформації та чуток на кшталт масових обстрілів, просування військ тощо.

Вірте у міць наших Захисників! Все буде Україна!