Додому НОВИНИ Влада і громада Помолились з рідними воїнів-захисників

Помолились з рідними воїнів-захисників

36
ПОДІЛИТИСЬ

Кожного дня Україна платить надто дорогу ціну за свою свободу та незалежність, бо її найкращі сини і доньки віддають своє життя й здоров’я у боротьбі з ворогом. Підтримати наших захисників силою молитви вирішили римо-католики міста Бердичева, провівши у неділю, 7 серпня, урочисте Богослужіння на території Санктуарію Матері Божої Святого Скапулярію, помолившись за українських військових.

Після спільної молитви на площі біля святині було роздано ящики з гуманітарною допомогою, що надійшла на потреби бердичівських захисників, які є прихожанами костелу. Подарунки отримували родини військовослужбовців під напутні слова настоятеля храму о. Віталія Козака: він просив обов’язково передати подарунки на передову, адже там є речі, що стануть військовим у нагоді.

Від імені начальника Бердичівської районної військової адміністрації Людмили Димидюк з вітальним словом до присутніх звернувся її перший заступник Сергій Бакуменко, який на знак подяки та поваги вручив у додаток до подарунку кожній родині червоні троянди – символ любові та надії на мир і перемогу.