Додому ІНФОРМАЦІЯ Попередити пошкодження об’єктів енергозабезпечення

Попередити пошкодження об’єктів енергозабезпечення

296
ПОДІЛИТИСЬ

Упродовж останніх років на території Житомирської області загрозливого характеру набули крадіжки електричної енергії, окремих складових елементів електронних мереж та іншого обладнання АТ «Житомиробленерго».

Викликає значну стурбованість те, що викраденням електричних дротів з повітряних ліній електропередачі, силових трансформаторів, трансформаторного масла з підстанцій та металевих пунктів з опор не тільки завдається значна матеріальна шкода Товариству, а й ще неодмінно призводить до аварійного стану мережі електропостачання. Без сумніву зазначене спричиняє значні незручності, пов’язані з вимушеним та довгостроковим припиненням електропостачання населених пунктів. Зростають ризики життєзабезпечення населення, що у кінцевому рахунку може створювати реальні загрози громадській безпеці.

АТ «Житомиробленерго» звертається до всіх небайдужих жителів району з великим проханням сприяти охороні об’єктів енергозабезпечення, своєчасно повідомляти про усі виявлення пошкодження енергообладнання, а також про осіб, які вчиняють крадіжки відповідного обладнання та електроенергії, або готуються до їх скоєння.

Інформацію просимо надавати диспетчеру Бердичівського РЕМу за телефоном: 7-70-74, а також до служби охорони товариства: (0412) 40-20-07, 067 414-70-24, 067 905-58-15.

Електронна адреса: P.Gоnсharuk@co.ztoe.com.ua.

Не будемо байдужими до нашої спільної проблеми. Заздалегідь вдячні вам за підтримку та порозуміння.