Додому НОВИНИ Влада і громада Посол Республіки Польща в Україні перебуватиме з візитом у Житомирі

Посол Республіки Польща в Україні перебуватиме з візитом у Житомирі

314
ПОДІЛИТИСЬ

10 квітня 2019 р. посол Республіки Польща в Україні Бартош Ціхоцкі перебуватиме з візитом у Житомирі. Метою візиту є участь у заходах, пов’язаних із річницею Катинського злочину та Смоленської катастрофи. Пан посол відкриє тематичну виставку “Катинський злочин”, підготовлену Бюро Національної освіти польського Інституту Національної пам’яті у Любліні, а також візьме участь в Урочистій заупокійній месі, відправленій у Кафедральному костьолі св. Софії за жертвами Катинського злочину і Смоленської катастрофи.

Крім цього, Пан посол відвідає польський цвинтар у м.Житомирі, побуває, між іншого, на могилах батька і мачухи І.Я.Падеревського та покладе квіти до пам’ятної дошки покійному Президенту Лєху Качинському і до пам’ятника св. Яну Павлу II.

У ході візиту Пана посла Б.Ціхоцького заплановані зустрічі з керівниками польських організацій Житомирщини у Польському домі, а також із єпископом-емеритом Яном Пурвінським.

Детальний план візиту:

14.00 – відвідання Польського цвинтаря (у т.ч. могили батька і мачухи І.Я.Падеревського) та коротке ознайомлення з “польськими місцями” Житомира.

17.00 – покладання квітів до пам’ятної дошки, присвяченої пок. Президентові Лєху Качинському (вул. Лєха Качинського, 3) та до пам’ятника св. Яна Павла II (Замкова площа, 2).

17.30 – відкриття виставки “Катинський злочин”. Виставку підготувало Бюро Національної освіти ІПН у Любліні (Kафедральний костьол св.Софії, Замкова площа, 2).

18.00 – урочиста меса в Кафедральному костьолі св.Софії за упокій жертв Катинського злочину і жертв авіакатастрофи під Смоленськом (Замкова площа, 2).