Додому НОВИНИ По-родинному відзначили 35-річний ювілей Райгородоцької загальноосвітньої школи

По-родинному відзначили 35-річний ювілей Райгородоцької загальноосвітньої школи

1371
ПОДІЛИТИСЬ

25 листопад 2016 року Райгородоцька загальноосвітня школа відзначила 35-річчя із дня відкриття. На святкування ювілею запросили всіх випускників навчального закладу.

Виступами музичних колективів школи розпочалося свято. Ведучі розповідали історію про весь пройдений шлях закладу, починаючи з дати заснування. До музичних привітань долучилися аматори Районного центру культури та дозвілля.

Було багато теплих вітальних слів та подарунків ювілярам. Гості неодноразово зазначали, що школа позитивно вплинула на підростаюче покоління та дала путівку у життя багатьом молодим людям.

sl740028_1Щиро вітав присутніх голова Бердичівської районної ради Максим Самчик, який побажав міцного здоров’я, упевненості у завтрашньому дні, благополуччя, твердої віри у те, що Райгородоцька школа буде і надалі процвітати та займе достойне місце серед кращих шкіл району. З нагоди свята голова районної ради вручив педагогічному колективу подяку за сумлінну працю, фотоальбом для відображення в фото найкращих моментів із життя школи та квіти.

sl740011_1 sl740027_1