Додому НОВИНИ Влада і громада Правила дорожнього руху – для водія закон.

Правила дорожнього руху – для водія закон.

612
ПОДІЛИТИСЬ

На шляхах району з кожним днем зростає кількість транспортних засобів. Деякі водії сідаючи за кермо свого авто нехтують правилами дорожнього руху.

Отже ми вважаємо за потрібне надрукувати звернення – витяг з правил для водіїв і рекомендуємо всім пам’ятати і безумовно виконувати їх, перебуваючи за кермом.

Водії! Вибирайте швидкість руху в залежності від дорожніх умов. Пам’ятайте, що перевищення швидкісних режимів – головна причина ДТП з тяжкими наслідками.
Пияцтво за кермом – причина тисяч трагедій на дорогах! Алкоголь і транспорт немсумісні!

Постійно пам’ятайте про пішоходів, надавайте їм перевагу під час проїзду перехресть і пішохідних переходів. Особливо будьте уважні в місцях можливої появи дітей на дорозі. Вам належить головна роль в попередженні ДТП. Не забувайте, що на перехресті здійснюється найбільша кількість аварій. Будьте уважні та обережні в місцях, де можлива поява дітей на проїжджій частині. Якщо ви побачили на дорозі дитину, будьте готові до її непередбачуваної поведінки. Зменшіть швидкість – зупиніться, щоб попередити можливу біду.

Відпрацьовані гази автомобільних двигунів значно забруднюють повітря. Відправляючись в дорогу, відрегулюйте системи живлення свого авто. Бережіть природу!

Дотримуйтесь правил маневрування! Пам’ятайте, що увімкнений покажчик повороту не надає переваги для здійснення маневру. Тримайтесь на безпечній відстані від ТЗ, який попереду. Будьте особливо уважні при проїзді залізничних переїздів. Пам’ятайте, що недотримання Правил на цих ділянках найчастіше призводить до трагедій.

Керування транспортним засобом в нетверезому стані – головна причина ДТП з найбільш тяжкими наслідками.

Якщо ви цінуєте свій автомобіль, то перш ніж залишити його без нагляду, увімкніть протиугонну сигналізацію. Якщо ви досі не придбали її – поспішайте!

Проїжджаючи повз зупинок громадського транспорту, будьте вдвічі уважніші: в цих місцях можлива неочікувана поява пішоходів.

При проїзді пішохідних переходів, пропустіть пішоходів, які знаходяться на “зебрі”. Цим ви покажете не тільки повагу до правил і пішоходів, але й свою культуру.

Якщо ви побачили автомобілі швидкої допомоги, пожежної охорони та інших оперативних служб із увімкненими світловими чи звуковими сигналами, створіть умови для їх безперешкодного проїзду.

Взаємовиручка, ввічливе ставлення до інших учасників дорожнього руху – показник загального рівня культури людини та запорука безпечного дорожнього руху.

Пам’ятайте, що технічно справний автомобіль – одна з гарантій безпечного дорожнього руху.

Начальник ВДАІ м. Бердичева Я.В.Онищук.