Додому НОВИНИ Влада і громада Правоохоронці закликають громадян подбати про безпеку гаражів

Правоохоронці закликають громадян подбати про безпеку гаражів

392
ПОДІЛИТИСЬ

Крадіжки з гаражів частіше відбуваються вночі. В гараж зловмисники потрапляють шляхом підбору ключа або пролому бічної стінки. Забирають все, що можна винести – колеса, запчастини, магнітоли, навігатори, зварювальні апарати та інші інструменти, велосипеди та інші речі, які господарі зберігають у приміщеннях гаражів. Як правило, викрадене здають в ломбарди і на ринки, або задешево продають таксистам. При цьому об’єктами злочинів стають як окремо розташовані гаражі, так і гаражні кооперативи.

Тому правоохоронці закликають громадян подбати про надійну безпеку гаражів щоб заздалегідь запобігти зломам і крадіжкам.

Щоб не постраждати від зловмисників, в першу чергу зверніть увагу на ворота, які повинні бути надійно з’єднані зі стінами гаража. Найкращий варіант – металеві ворота.
Дах та вікна гаража є одним із самих уразливих місць, тому подбайте про зміцнення крівлі та повної відсутність вікон у гаражі. Якщо все-таки вікна є, то встановіть додатковий захист у вигляді металевих дверцят, що будуть закриватися поверх вікна із внутрішньої сторони. Також подумайте про можливість установки сигналізації в гараж.

Сигналізація буває двох видів, автономна й з підключенням на пульт централізованої охорони:
– автономний варіант допоможе злякати зловмисників, сиреною або проблисковим маячком, і приверне увагу охоронця гаражів (у випадку якщо гараж перебуває в кооперативі);
– якщо ваш гараж у віддаленому місці й привернути увагу буде важко, то рекомендується встановити сигналізацію з підключенням на пульт централізованої охорони. У випадку проникнення на пульті відображається “спрацювання” сигналізації й направляється наряд групи швидкого реагування. Як правило, прибуття становить близько 5-10 хвилин, залежно від близькості дислокації групи реагування. Пульт охорони може бути як приватним, так і державним.

Тому, якщо є можливість, користуйтеся послугами Державної служби охорони. Це убереже ваше гаражне приміщення від проникнення небажаних “гостей”.

Бердичівський ВП ГУНП
в Житомирській області