Додому НОВИНИ Влада і громада Працею та підтримкою Збройних Сил наближаємо перемогу

Працею та підтримкою Збройних Сил наближаємо перемогу

17
ПОДІЛИТИСЬ

З початку повномасштабного вторгнення російських окупантів в Україну колектив ДП «Бердичівський лісгосп» все робить для того, щоб стабільно забезпечувати свою ділянку роботи і допомагати в міру можливостей державі та Збройним Силам України.

Нині 17 наших працівників несуть бойову службу у військових підрозділах та формуваннях територіальної оборони. Також для потреб фронту відпускаємо дизельне паливо, надаємо автомобілі та лісоматеріали. Зокрема, за останні місяці було виділено 1250 куб. м. деревини. І надіємось, що бліндажі та інші фортифікаційні оборонні споруди з нашого лісоматеріалу збережуть життя воїнів-захисників.

Нещодавно в рамках робочої поїздки Житомирщину відвідав міністр оборони України Олексій Резніков. Високопосадовець відзначив представників області, котрі своєю діяльністю зробили значний внесок у боротьбу з російськими окупантами, повсякчас допомагаючи українському війську. До числа відзначених головою оборонного відомства увійшли і наші лісівники: так нагороди з рук Олексія Резнікова отримали працівники «Бердичівського лісгоспу» майстер Богданівського лісництва Дмитро Римар та майстер лісу Чорнолозського лісництва Карпо Сидорук (на фото).

Нині продовжуємо роботу з виконання комплексної програми зі збереження лісових угідь від пожеж, крадіїв і браконьєрів. Для цього розроблено чітку систему заходів для запобігання лісовим правопорушенням. Забезпечуємо стабільну виплату працівникам Держлісгоспу заробітної плати, сплачуємо відповідні податки до бюджету.

Спільними зусиллями в тилу та на фронті працівники ДП «Бердичівський лісгосп» наближають світлий день перемоги.

Користуючись нагодою, хочу щиро привітати працівників ДП «Бердичівський лісгосп» та всіх наших колег-лісівників Житомирщини з нашим професійним святом – Днем працівників лісу!

Здоров’я всім, миру, добра!

Директор ДП «Бердичівський лісгосп»
Олександр МУДРЕВСЬКИЙ