Додому НОВИНИ Влада і громада “ПРАЦЮЄМО В БЕРДИЧЕВІ”

“ПРАЦЮЄМО В БЕРДИЧЕВІ”

870
ПОДІЛИТИСЬ

На протязі останніх місяців “Об’єднання “САМОПОМІЧ” на чолі з керівником Юлією Лефтер займається реалізацією соціального проекту під назвою “Працюємо в Бердичеві”. Необхідність такого проекту полягає в тому, що мешканці міста не можуть на сьогоднішній день знайти роботу за допомогою міського центру зайнятості, основна функція якого зведена на виплачування допомоги по безробіттю, але ніяк не на працевлаштування безробітних. Більшість з них вимушена від’їздити за кордон та у столицю у пошуках роботи. Тому ця кампанія мала свої цілі та методики для вирішення даного питання: пропозиція ідеї жити і працювати в Бердичеві та розвиток цивілізованого та прозорого ринок праці в рідному місті.

Для цього “Об’єднанням “САМОПОМІЧ” було зроблено електронний сайт http://www.berdwork.in.ua/ для створення та ведення бази даних на зручній платформі для додавання роботодавцями вакансій та додавання резюме шукачів роботи – дуже простий та зручний в користуванні. Відтепер бердичівлянам не потрібно переглядати безліч сайтів, щоб знайти роботу саме в Бердичеві – достатньо зайти на “Працюємо в Бердичеві” та ознайомитись з наданою інформацією. Цей портал необхідний місту ще й тому, що призводить до контакту між роботодавцями та тими хто шукає роботу, посилює зв’язки у громаді, стимулює ринок праці до розвитку, роботодавців до взаємодії та встановлення конкурентоспроможної заробітної плати.

Також було створено кол-центр для прийому дзвінків від роботодавців та безробітних – № +38-067-411-8000. Ціль заходу – надання консультацій для безробітних та роботодавців, адже багатьом шукачам роботи зручний саме такий спосіб пошуку, бо від оператора кол-центру, який має контакти з безпосередніми роботодавцями, безробітний може отримати достовірну і повну інформацію по будь-якому питанню стосовно роботи у реальному часі. В інтернет-ресурсах з вільним доступом інформація не завжди повна та детальна.

“Об’єднання “САМОПОМІЧ” планує надалі проводити Ярмарки вакансій для зустрічі роботодавців та безробітних, освітньо-роз’яснювальну роботу , освітні програми для молоді, програми підвищення кваліфікації та програми для починаючих власний бізнес, оптимізації податкового навантаження для бізнесменів-початківців. Кожну суботу у ТЦ “Оноре де Бальзак” на 4 поверсі о 13 годині проходить тренінг з фінансової грамотності населення. Подібні заходи сприяють прозорості трудових відносин, росту довіри в громаді, виникненню нових освітніх ініціатив для молоді та малого бізнесу, а також гуртуванню та розвитку громади. Є сподівання, що такі зустрічі та тренінги і надалі сприятимуть міжсекторальній взаємодії, налагодженню зв’язків між учбовими закладами та бізнесом, залученню до діалогу влади, бізнесу та громади, робітників та роботодавців.

Цей соціальний проект в подальшому дозволить побачити можливості для розвитку ринку в цілому та проаналізувати наявну ситуацію в місті Бердичеві, оцінити вплив веб-ресурсу проекту, ініціює живу дискусію на ринку праці, де містяни можуть наживо поспілкуватись з роботодавцями, отримати інформацію про існуючі програми навчання та підвищення кваліфікації, та програми для починаючих власний бізнес. Роботодавці в свою чергу можуть поспілкуватись на Ярмарку вакансій з потенційними працівниками наживо та відібрати для себе кандидатів одразу. Інформування громадськості про існуючі можливості місцевого ринку праці сформує позитивний імідж міста як такого, що розвивається та має економічну стабільність.

Користуйтесь сайтом “Працюємо в Бердичеві” http://www.berdwork.in.ua, дзвоніть на контактний номер кол-центру +38-067-411-8000 – давайте разом працювати в рідному місті задля його розвитку та процвітання та будувати місто, в якому хочеться жити.

Прес-служба “Об’єднання “САМОПОМІЧ”